Lochkov porazil Kotvu Vršovice 6:1

kotva-vrsovice.gifV sobotu 25.2.2012 začaly na Kačerově zápasy o konečné umístění v zimním turnaji FotoŠkoda Cup 2012. Lochkov začal úspěšně, porazil Kotvu Vršovice 6:1.

Výsledky dalších zápasů:

Nusle - Zbraslav 0:0 (na penalty 5:6), Jesenice - Hradištko 3:0 (kontumace), Jílové - Modřany 4:2 (2:0), Tempo - Dolní Měcholupy 2:1 (1:0), Vykáň - Hostivař 4:2 (2:0), Lipence - Kačerov 5:0 (2:0), Dolní Břežany - Troja 1:3 (0:0)

Lochkov – Kotva Vršovice 6:1 (0:0)

Jasná výhra po zlepšené druhé půli

Prvním naším soupeřem v zápase o umístění, byl tým Kotva Vršovice, složený z příznivců Bohemians 1905. V tomto zápase jsme byli znovu nekompletní, doufejme, že v blížících se mistrovských utkáních tomu bude jinak. V prvním poločase jsme předvedli jeden z nejhorších výkonů na turnaji. Jediným světlým okamžikem byla branka Mirka Vrby z přímého kopu. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a postupně jsme přidávali jeden gól za druhým. Venca Jirka si v tomto zápase připsal 4 branky. Soupeř se ve druhé půli sotva dostal na naší polovinu a tak zbytek zápasu proběhl spíše v tréninkovém tempu.

Sestava :
Zamazal – Goll, Vrba, Vokřínek, Drahota – Jaroš, Geryk, Kovačík, Dvořák – Větvinský, Jirka

Branky:
Jirka 4x, Dvořák 1x, Vrba 1x

Ve fotogalerii si můžete prohlédnou fotografie ze zápasu Lochkov - Kotva Vršovice, fotky jsou převzaté od Kotvy Vršovice.