Jdi na obsah Jdi na menu

Dorost: DFC Prag - Lochkov 3:4

Dramatické utkání, plné pohledných akcí, jsme zvládli psychicky a fyzicky lépe my.

article preview

Běžela druhá minuta a Ondra Šimon nádherně uvolnil "českou uličkou" Karla Košaře a ten se tváří v tvář brankáři nemýlil, vedli jsme 1:0. Bohužel jsme za chvíli prohrávali 2:1. Nás to ale nezlomilo a šli jsme za vítězstvím. Než jsme srovnali, tak nás malinko srazilo neuznání naší branky, která byla pravděpodobně regulerní. Tomáš Peka se nacházel v ofsajdové pozici a přihrávka na něj směřovala, jenže domácí obránce ji tečoval, když ji vyloženě chtěl hrát, přihrávka se nakonec na Peku dostala, jenže pomezní signalizoval ofsajd a hlavní rozhodčí ho odpískal, Peka svůj nájezd na brankáře proměnil. Ke konci poločasu jsme se tímto verdiktem, ostatními rozhodnutími a popichováním od soupeře nechali rozhodit a začali jsme se hádat. Dokázali jsme však srovnat, když Karel Košař poslal na penaltu roh, kde se nacházel Ondra Šimon a ten hlavou srovnal.

Ve druhém poločase jsme dostali branku z pokutového kopu, po naší ruce. My jsme se však oklepali a ze stejné partie srovnával Karel Košař, pokutový kop a zároveň druhou branku v utkání proměnil, nekompromisně. Pět minut před koncem to přišlo, Košař v rohu udržel balón a poslal ho před branku, kde balón netrefil Ondra Šimon, ale naštěstí do pokutového území nabíhal ještě Tomáš Peka a strhl vedení na naší stranu. Poslední minutky jsme pod mírným tlakem dohráli bez šancí domácích i našich a mohli jsme si tak v kabině zase zakřičet.

BRANKY: 2x Košař, 1x Peka, 1x Šimon