Dorost: Lochkov - Suchdol 12:2

Dorostenci se v posledních dvou kolech rozjeli a získali skóre 16:5.

Lochkovský dorost nezažil vůbec dobrou sezónu, herně se na jaře náš nejstarší mládežnický tým trochu zvedl, ale výsledkově to je mizérie.

Třetí červnovou sobotu do Lochkova zavítal soupeř ze Suchdola. Náš soupeř je na posledním místě a v soutěži neuhrál ani bod, tato bilance jim zůstala i po utkání v Lochkově.

Domácí byli po celý zápas lepší, i když se nám v první půli tolik nedařilo. Chtěli jsme hrát fotbal po zemi, bez dlouhých nakopávaných balónů, jenže to bohužel nešlo vzhledem k hernímu stylu soupeře. Další problém byl ten, že každý hráč chtěl vstřelit branku, a poslední důvod slabšího výkonu bylo nehlídání si ofsajdu, těch jsme měli v tomto zápase snad 20 a to nás ještě několikrát pomezní hostí ušetřil.

Ve druhém poločase jsme začali hrát lépe kombinačně a konečně jsme alespoň trochu hráli to co jsme chtěli a soupeři jsme nastříleli nakonec 12 branek.

Na závěr soutěže jsme si trochu zlepšili náladu a mohli jsme si v šatně zakřičet.

Také je potřeba vyzdvihnout perfektní výkon rozhodčího, který vzhledem ke svému věku vydržel běhat a bezchybně odřídil sobotní zápas.

LOCHKOV 12:2 SUCHDOL

BRANKY: Goldin 3x, Šimon 2x, Hustopecký 2x, Peka 2x, Košař 2x, Halbich 1x

SESTAVA: Burian - Rösler, Kozohorský, Šveda, Kruliš - Hustopecký, Sobotka, Goldin, Košař (C) - Halbich, Šimon

***Příhoda, Peka, Moučka