Mladší dorost: Lochkov - Kyje 1:0

Dorostenci se konečně dočkali.

V neděli 7.10. do Lochkova dorazil dorostenecký tým Kyjí. V kabině jsme všichni věděli, že těžké soupeře z naší skupiny máme za sebou a teď by mohlo svítat na lepší časy.

Do zápasu jsme vstoupili dobře, utkání bylo velmi vyrovnané. Jak my tak hosté, jsme dobře bránili a vzájemně jsme se nepouštěli do žádných vyloženějších šancí. Ty během poločasu, ale k vidění nakonec byly. Jednu dokázal uhasit perfektní Dominik Moučka a na druhé straně Samba Goldin už obešel brankáře, ale bohužel minul.

V druhém poločase jsme měli o pár příležitostí víc, ale většinu z nich zachytila síť za brankou, nebo hala obecního úřadu v Lochkově. Hosté měli nějaké breaky a několik střel, ale všechny tyto drobné krize jsme v utkání přečkali. Bylo jasné, že kdo dá gól vyhraje. Díky bohu se nám to podařilo. V 79. minutě obešel na pravé straně jednoduchou kličkou Toby Laník obránce hostí a poslal balón před branku na Ondru Šimona, který se nemýlil. Zápas jsme dohráli a oslavili jsme toto vybojované vítězství.