Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mladší dorost: Slivenec 2:1 Lochkov

Dorost nezvládl derby, docela dobrý výkon dozadu, ale stále nás trápí koncovka.

První poločas začal dobře, rivala jsme tlačili a hráli jsme poctivě v defenzívě. Jenže, ve dvanácté minutě Ondřej Šimon poslal nesmyslnou přihrávku vzduchem před vlastní pokutové území, míč zpracoval Michal Kruliš, pod tlakem s dobrým úmyslem se chtěl otočit do lajny, jenže o míč přišel a Slivenec šel do vedení. Ve 23. minutě jsme se dokázali prosadit, míč do branky dostal Štěpán Příhoda a v tu chvíli jsme se psychicky zvedli. Poločas jsme dohráli bez vážnějších příležitostí domácích i naší.

Devět minut po přestávce, ale přišla další rána. Domácí se trefili a šli do vedení, po akci krajního záložníka Slivence, který obešel Mirka Kozohorského a Mikiho Švedu a bohužel Karel Košař nedokázal zblokvat centrovaný balón. A ani, dnes za nemocnou jedničku Dominika Moučku zaskakujíci, Nicholas Kmec neměl šanci. Stále bylo dost času a dost příležitostí, ale prostě nedokážeme ze slibných pozicí, ba i dokonce ze situací kdy jsou naší hráči sami před brankářem, střílet branky. A velmi trefný tedy je výrok jaké áčko takový dorost, protože muži berou bod na Suchdole po mnoha stejných šancích jako naší dorostenci.

SESTAVA: Kmec - Šveda, Kozohorský, Košař, Kruliš - Šimon, Kotlín, Peka, Příhoda - Rösler, Goldin

Hustopecký, Burian, Růžička, Halbich

BRANKY: Příhoda

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ: NE 28.10. 14:30 vs. Cholupice, (hřiště Lochkov)