Mladší dorost: Střešovice - Lochkov 9:2

Opět vysoká zbytečná prohra.

Před zápasem jsme se zase strachovali, jestli se opět sejdeme v 11, protože v týmu je vysoká absence: Mirek Kozohorský, Vladimir Tveritinov a Marek Bláha jsou nemocní, Dominik Brandejs zraněný, Dominik Moučka bude přítomen v republice až tento týden a na Zlíchovské straně jsou také nějaká zranění. Sešli jsme se, i když poslední hráč přišel asi 5 minut před výkopem. Začali jsme docela dobře, ale bohužel jsme inkasovali jako první. Za chvíli jsme se zmohli na vyrovnávací branku. Jenže jsme do poločasu dostali 4 branky a prohrávali jsme 5:1. Druhý poločas jsme dostali další 4 branky, ale přidali jen jednu a to ještě z penalty. Prostě jsme prohráli 9:2, a potvrdili jsme, že tato sezóna je zatím tragická. Asi bych zmínil, skvělého Ondru Šimona v bráně a v obraně Štěpána Příhodu, ti dnes byli nejlepší, ale rozhodně to není tak, že by ostatní hráči hráli špatně.