Jdi na obsah Jdi na menu

Starší žáci: Bohnice - Lochkov 2:2

Srovnání výsledku dvě minuty před koncem.

BOHNICE 2:2 LOCHKOV

Dnes jsme přijeli na špatné hřiště do Bohnic. Ze soupeře jsme měli respekt, protože je 3. v pořadí. První poločas jsme úspěšně vzdorovali útokům soupeře a také jsme měli světlé chvilky v podobě závaru před trestným územím domácích. Největší závar před brankou soupeře byl, když Dominik Moučka byl v pozici na střelu, která volala po gólu, ale bohužel ho soupeř dostoupil a nebylo z toho nic. V druhém poločase jsme, ale bohužel inkasovali. Všichni jsme svěsili hlavy. Pak nás ale nakopl gól Samby Goldina na 2:1. Začali jsme jezdit. Všichni se zvedli jak výkonnostně, tak psychicky. Pak přišel rohový přímý volný kop a balón se odrazil zpátky ke Karlu Košařovi, ten vrátil balón zpátky a ten se nějak dostal k Sambovi Goldinovi a ten dal na 2:2. Poslední minutu jsme ubránili a s písknutím rozhodčího si oddychli. Pak jsme se v kabině shodli, že nejlepším hráčem byl Nicholas Kmec, který nás hodně podržel.

SESTAVA: Kmec - Košař, Pinkas, Tveritinov, Kozohorský - Šimon, Peka, Příhoda, Moučka - Brandejs, Goldin

GÓLY: Goldin 2x