Starší žáci: FAAZ - Lochkov 11:5

Prohra po docela dobrém výkonu.

V sobotu 6. května jsme zavítali do Chuchle, kde hraje své domácí utkání FAAZ Praha. Ze soupeře jsme měli obrovský respekt, až strach, protože rozdává docela veliké debakly. Na psychice nám nepřidával ani fakt, že jsme přijeli v jedenácti lidech a to i s posilou z mladších žáku Dominikem Veckem. Dále nám chyběl i náš jediný brankář Dominik Moučka, který si v úterý na tréninku zlomil malíček. Další hráči Honza Růžička a Miki Šveda jsou na prodloužených víkendech a stála posila z mladších žáků Filip Hustopecký taktéž. Co na plat, museli jsme to uhrát. Po úvodním tlaku domácích, nedomácích se do breaku dostal v 10 minutě Samba Goldin a nekompromisně proměnil. Soupeř dokázal odpovědět a ve 12. minutě to bylo 1:1. Do poločasu ale protivník dokázal strhnout vedení na svou stranu, ale Samba Goldin také opět z breaku a do kabin respektive na střídačky se šlo za stavu 4:2 pro FAAZ. Druhý poločas byl stejný jako první, ale pouze jiný v tom, že jsme přidali další tři branky, střelci byli Samba Goldin a Dominik Brandejs a soupeř z akademie přidal branek sedm, protože jsme opravdu nestačili fyzicky. Bohužel jsme prohráli 11:5, ale nedali jsme to soupeři zadarmo a kdyby bylo pár hráčů na střídaní, tak to mohlo být také lepší že by si někteří z nás odpočinuli. Prostě musíme stejně tak hrát v příštím kole, snad budeme už ve větším počtu a třeba také dokážeme uhrát nějaké body doma s Řepama.

SESTAVA: Kmec - Tveritinov, Vecko, Příhoda, Košař - Kozohorský, Šimon (C), Peka, Pinkas - Brandejs, Goldin

BRANKY: 2x Goldin, 3x Brandejs