Starší žáci: Lochkov - Bohnice 0:3

Výkon dobrý, ale vitězství patří Bohnicím

LOCHKOV - BOHNICE  0:3

Do dnešního zápasu jsme šli s velikým respektem k soupeři, protože jsme věděli že jsou Bohnice 2. v tabulce. Rychle jsme poznali, že jsou hosté hratelní. Ačkoli nás na chvíli zatlačili, tak se později hra přelévala a my dokonce v jednu chvíli Bohnice zatlačili na jejich polovinu hřiště. Bohužel jsme nestříleli, a tak jsme nemohli dát gól. Přišla veliká rána v podobě první branky, a nás tento gól malinko srazil na kolena. Později byl spáchán faul na našeho běhavého kapitána Sambu Goldina (mimochodem byl faul oceněn žlutou kartou), tak jsme neměli chvíli běhavého a rychlého záložníka, a tak jsme byli malinko zatlačeni. Za pár minut, ale přišla rychlá akce soupeře a dvougólové vedení. První poločas skončil a Bohnice byly o dva góly napřed. V druhém poločase se Štěpán Příhoda vytáhl na křídlo, s tím že bude střílet a dáme nějaký gól. Příhoda branku nedal a vystřelil jen jednou, a tím pádem se stáhl zpět do obrany. Pak jsme se opět na chvíli vymanili z nátlaku Bohnic a dostali se do šance, jenže jsme vybojovali pouze rohový kop. Centr letěl do vápna, kde vystřelil přes hlavu obránce Karel Košař (asi si to natrénoval na tréninku kde se mu z této pozice povedlo dát gól). Hosté nás zase zatlačili, ale my se rychle dostali do šance, ale opět jsme vybojovali jen roh. Přišel zase závar před bránou, kde perfektně obránci soupeře uhájili prázdnou branku po střele Dominika Brandejse. Znovu jsme vybojovali jenom roh, pár pokusů trefených do hráčů a akci zakončil Ondra Šimon. Jenže jsme inkasovali na 0:3 a bylo hotovo. Chvíli před koncem se začalo přiostřovat, nejprve když Vladimir Tevrtinov a Marek Bláha tvrdě, ale v mezích hry zajeli do soupeře, se protihráč naštval takovým způsobem, že by našim třem hráčům snad zlomil i nohy kdyby rychle neodehráli. Stačil udělal faul na Marka Bláhu a byl napomenut skvěle pískajícím rozhodčím. Byl konec, pár slov si mezi sebou vyměnila hrstka hráčů a šlo se do kabin.

SESTAVA: Moučka – Příhoda, Šveda, Košař, Tvertinov – Šimon, Goldin, Růžička, Peka, Pánek – Brandejs – Pánek Karel, Kozohorský, Pinkas, Bláha