Jdi na obsah Jdi na menu

Starší žáci: Lochkov - FAAZ 1:10

Lepší soupeř z fotbalové akademie se radoval z vítězství.

LOCHKOV - FOTBALOVÁ AKADEMIE ALEXE ZBURA 1:10 (1:3)

Dnes jsme byli vyhecováni k uhrání dobrého výsledku, protože jsme chtěli dokázat že i tým první v pořadí je hratelný. Dostali jsme 3 góly a byli jsme malinko skleslí. Pak jsme přestali jenom bránit a dokázali jsme soupeře malinko vytlačit od našeho „vápna“. Přišly i náznaky útoků a i nějaké skoro zakončené akce. A chvíli na to přišla akce která vypadala docela fotbalově. Přišla přihrávka přes střed na Dominika Brandejse, a ten nahrál krásně do běhu Sambovi Goldinovi, který obešel vyběhnutého brankáře a promněnil na 3:1. Dále se v prvním poločase nic nestalo, a tak jsme docela s dobrým pocitem šli do kabiny. Schválně řikám s dobrým pocitem, protož když se dívám na výsledky našeho dnešního soupeře, tak často vidím čísla jako 5:1, 6:0 a podobné výsledky. Na hřiště jsme vyběhli s jasným cílem. Uhrát alespoň bod, a to po prvním poločase nebylo nereálné. Jenže soupeř na nás vlétl takovým způsobem, že si z druhého poločasu udělal takovou exibici plnou „parádiček z youtube“ :D. Ale mi nebyli tak marní, náznaky akcí, jako v prvním poločase nechyběly. Bohužel přišla také penalta na 1:5, kterou málem náš brankář Dominik Moučka chytil. Jenže soupeř předvedl že má více hráčů na lavičce a lepší fyzické síly než my. Přišly na 1:6, 1:7, smolné zakopnutí našeho brankáře a gól na 1:8, 1:9 a to nejhorší, gól na 1:10. Bohužel dostali jsme debakl, který jsme nechtěli, jenže naštěstí nejsme sami komu FAAZ udělil takový debakl. Doufám že si spravíme chuť v dalším zápase.

SESTAVA: Moučka – Příhoda, Košař, Šveda, Tvertinov – Šimon, Brandejs, Goldin – Růžička, Pánek, Peka