Starší žáci: Lochkov - Suchdol 13:0

Výborný týmový výkon přinesl ovoce.

LOCHKOV 13:0 SLAVOJ SUCHDOL

Dnes do Lochkova přijel poslední Suchdol, ale my, když jsme viděli, v jakém počtu hostí přijeli a jak vysocí byli tak jsme začali mít strach. Jenže nejspíše zbytečně. Předvedli jsme pěknou týmovou hru a všichni hráči předvedli vyrovnané výkony. Vyhráli jsme 13:0 a s úctou k soupeři vypíšu pouze minutu a střelce. 3. minuta Vladimir Tveritinov, 10. minuta Samba Goldin, 11. minuta kapitán Ondra Šimon, 13. minuta Nicholas Kmec, 15. minuta Samba Goldin, 16. minuta Tomáš Peka, ve 21. minutě nám opět šel příkladem kapitán Ondra Šimon a ve 28. minutě Filip Hustopecký. To bylo od nás vše. Ve druhém poločase se soupeř zlepšil a ve své jediné šanci v zápase trefil soupeř tyč. A střelci v druhém poločase, 44. minutě se trefil Vladimir Tveritinov, 55. minuta Samba Goldin, 63. Filip Hustopecký, 65. Štěpán Příhoda a v poslední akci zápasu se v 70. minutě trefil Dominik Brandejs.

SESTAVA: Moučka – Růžička, Kozohorský, Příhoda, Košař – Šimon, Goldin, Tveritinov – Kmec, Brandejs, Peka

Hustopecký, Pinkas, Vecko

GÓLY: Tveritinov 2x, Goldin 3x, Šimon 2x, Kmec 1x, Peka 1x, Hustopecký 2x, Příhoda 1x, Brandejs 1x

KOMENTÁŘ NAPSAL: Karel Košař ml.