Starší žáci: Lochkov - Xaverov Hor. Počernice 8:1

Teplé počasí na konci víkendu svědčilo více nám.

V neděli přijel na krásný pažit do Lochkova tým ze Xaverova. Z utkání jsme měli strach, protože na podzim jsme prohráli na umělce na Xaverově 2:0. Zápas začal. Opět jsme hráli v 11-ti lidech a do brány se vrátila naše jednička Dominik Moučka. A k našemu překvapení jsme jako první udeřili my. A to když ve 3. minutě, dá se říct s trochou štěstí, které neodmyslitelně k fotbalu patří, se trefil Dominik Brandejs. Náš hráč s šestnáctkou na zádech vystřelil a brankář hostí si nejspíše myslel že jde balón vedle, jenže naštěstí šel do tyče a odrazil se do brány. No a ve 12. minutě se trefil tradiční a zatím nejlepší střelec Samba Goldin. Stejný hráč se trefil i o 2 minuty a bylo to 3:0. Ve 28. minutě se opět trefil Goldinův parťák z útoku Dominik Brandejs. Pak se do listiny střelců zapsal dvěmi trefami Nicholas Kmec a ve 48. minutě jsme vedli 6:0. V 52. minutě se trefil Tomáš Peka a nejen trenér Peka z toho měl obrovskou radost. V 65. minutě se trefil Samba Goldin a dovršil hattrick. No a v 66. minutě se trefil hráč hostí a přidal čestnou branku. Dnes jsme uspokojili i místní kritiky a klademe si otázku co stojí za naším výsledkovým a herním vzestupem.

SESTAVA: Moučka - Košař, Příhoda, Šveda, Kozohorský - Šimon (C), Peka, Kmec, Vecko - Brandejs, Goldin

BRANKY: Goldin 3x, Brandejs 2x, Kmec 2x, Peka1x