Starší žáci: Lochkov 7:1 Slavia dívky

Starší žáci sezónu zakončili vítězstvím.

V sobotu 17.6. hráli starší žáci poslední kolo v 9:30 ze Slávistkami. Zápas se v prvním poločase pro nás vyvíjel tragicky. V 11. minutě udělal penaltu Karel Košař a hráčka s přehledem překonala nechytatelnou penaltou brankáře Moučku. Dominik Brandejs neproměnil 2 tutovky, které v jeho případě končí brankou. Ale ve 29. minutě jsme srovnali po gólu Nicholase Kmece. Do druhého dějství jsme vstoupili aktivně a vlétli jsme na Slávistky s neskutečným vyhecováním, že neprohrajeme s holkama. Po minutě druhého poločasu jsme po gólu Dominika Brandejse otočili skóre. Ve 41. minutě jsme zvýšili po gólu Samby Goldina zvýšili na 3:1. Ve 46. minutě jsme vedli už 4:1 po druhém gólu Nicholase Kmece.  Ve 49. minutě jsme dali pátou branku v utkání a to po druhé brance Samby Goldina. Hned za minutu jsme vedli o 5 branek a pro hattrick si zároveň došel Samba Goldin. A nakonec v 53. minutě dal na 7:1 Nicholas Kmec a dal stejně tak hattrick jako Samba Goldin. Docela vydařené jaro pod vedením trenérem Peky jsme dokázali porazit i mužstva, které nás v podstatě převálcovali. Naše první sezóna na velké hřiště tedy skončila a uvidíme jak dopadne ta další v mladším dorostu s novými spoluhráči ze Zlíchova.

SESTAVA: Moučka - Košař, Příhoda, Šveda, Kozohorský - Šimon (C), Kmec, Peka, Pinkas - Brandejs, Goldin