Starší žáci: Suchdol - Lochkov 1:6

Radost z vítězství starších žáků v Suchdole. Mrzí však zranění Nicholase Kmece.

SUCHDOL – LOCHKOV 1:6 (1:5)

Dnes, když jsme přijeli na hřiště soupeře byli jsme vyhecováni k uhrání prvních bodů. Na soupeře jsme vlétli a po několika minutách to přineslo ovoce – trefila se nová posila do naší kabiny Dominik Brandejs a vedli jsme 1:0. Pak se po cca 5 minutách trefili domácí a my měli strach z výsledku. Pak ale, přišel roh Štěpána Příhody, nególová střela Dominka Vecka a gólová trefa Nicolase Kmece. Později se opět trefil Dominik Brandejs a my byli o něco více v klidu. Pak dostal krásnou přihrávku do běhu Petr Pánek a ten běžel s míčem až do „kuchyně“. Pak ještě dal 2 góly rychle za sebou Nicolas Kmec a do kabiny se šlo ( v našem případě do rohu hřište ) za stavu 1:5 pro nás. V druhém poločase se domácí hodně zvedli výkonostně a začali zatápět naší obraně. Pak ale jsme ještě přidali gól, a to se dnes po třetí trefil Nicolas Kmec. A za chvíli přišla velká rána do naší sestavy. Zranil se Nicholas Kmec, po pádu na rameno si zlomil klíční kost. Zápas jsme dohráli za stavu 1:6 a mohli jsme i si v kabině zakřičet.

SESTAVA: Moučka – Košař (C), Šveda, Příhoda, Tvertinov – Brandejs, Šimon, Peka, Růžička, Vecko – Kmec -  Pánek, Kozohorský, Pinkas

GÓLY: 3x Kmec, 2x Brandejs, 1x Pánek