Starší žáci: Uhříneves - Lochkov 3:7

Výhra v prvním zápase sezóny pod vedením nového trenéra.

UHŘÍNĚVES – LOCHKOV 3:7
Dnes v krásnou, slunnou, teplou, poslední březnovou neděli nás čekalo přátelské utkání na půdě Uhříněvsi. Zápas o to zajímavý, že to byla premiéra nového trenéra Honzy Peky. Byť to na začátku tak nevypadalo, tak premiéra úspěšná. S tím začátkem narážím na rychlý gól domácích do naší branky. Jenže jsme se vyhecovali a byli jsme odhodláni k uhrání co nejlepšího výsledku, i když je to přátelák. Povedlo se, na 1:1 srovnal Nicholas Kmec a tentýž hráč skóre otočil. V prvním poločase jsme přidali dvě branky a poločasový výsledek byl velmi příznivý. Na druhý poločas šel do branky Karel Košař, ten vystřídal Ondru Šimona,oba zaskakovali za brankáře Dominika Moučku, který musel hrát pouze v poli, protože má vykloubený palec. Košař neměl tolik práce musel párkrát vykopnout míč po střele mimo a odehrát pár míčů po přihrávce spoluhráčů. Jenže inkasoval dvě branky, jednu po rohu, když hráč soupeře, kterého si nikdo nehlídal se pověsil na centrovaný míč a druhou branku, asi po ofsajdu, když protihráč šel sám na Košaře a vystřelil. Ale stejně Samba Goldin třikrát proměnil a vyhráli jsme 7:3.

SESTAVA: Šimon (C) (35. Košař)- Tveritinov, Příhoda, Šveda, Košař (35. Šimon) – Moučka, Brandejs, Kozohorský, Peka – Růžička, Kmec