Lochkovský návrat do starých časů - 13. díl.

Další díl ze slavných období naší stoleté historie - máme tu závěr sezóny 2003/2004.

article preview

Lochkovský návrat do starých časů díl 13. – 11. 6. 2004

Tak my už jdeme do finále přátelé, ano je to tak, poslední díl, kdy se v seriálu věnujeme sezóně 2003/2004, v příštích dílech vás čekají jednotlivé události v našem klubu, například zimní turnaje, otevření trávy, znovuobnovení mládeže, a mnohem více.

Tentokráte fotbalisté zvali na utkání s týmem FC Přední Kopanina B, v sobotu 12. června na hřišti ve Slivenci.

Na starost zápas měli: Jiří Klíčman – Miroslav Český, Richard Hlaváč, delegát: Josef Pinkas

Nepovedený zápas se Sokolem Dolní Měcholupy
Nejhorší zápas sezóny pro náš tým se hrál v neděli 30. května 2004. Nastoupili jsme do zápasu vlažně a asi jsme soupeře podcenili, protože se krčil na posledním místě tabulky se třemi body. Naše špatná hra nás vytrestala a v úvodu jsme hned inkasovali. Dále jsme hráli neorganizovaně, nepřesně a inkasovali jsme další dvě branky. Zlepšit situaci se povedlo za chvíli, „do poločasu se nám podařilo přeci jen trochu upravit hrozivé skóre 0:3, když se hlavou prosadil důrazný Ondřej Mořkovský.“
Ve druhé půli jsme se zlepšili, ale vstřelit gól se nám nedařilo. Za to Měcholupům se dařilo a zvýšily na 4:1. Nám se branku vstřelit nakonec podařilo, „s narůstajícím časem polevili hosté v koncentraci a po chybě brankáře snížil Luděk Hozman na 2:4“. Více se nám už nepodařilo, i proto že jsme hráli v oslabení, po zbytečném vyloučení kapitána Miroslava Vrby.
Lochkov – Sokol Dolní Měcholupy 2:4 – neděle 30. 5. 2004
SESTAVA: Bláha ml. – Drahota (Hozman), Záhorský, Dolejš, Drastich – Nykl, Goll, Aubrecht, Sahula – Mořkovský, Vrba
BRANKY: Mořkovský, Hozman ČK: Vrba

Těsná prohra s Podolím
S velmi oslabenou sestavou a v jedenácti lidech přijel do Podolí náš tým, chyběli zranění Drahota a Vokřínek, stopku za červenou kartu si odpykával stále Jiří Vecko, naopak po trestu se vrátil Tomáš Novák, i přesto nastoupil na hrotu útoku, asistent Jaroslav Kaiser. V zápase, který řídila netradičně žena, jsme mohli definitivně o druhém místu. Přečkali jsme úvodní tlak domácích a odhodlali jsme se k rychlým protiútokům, šance jsme měli a mohli jsme jít do vedení, jenže jsme dostali smolný gól a prohrávali jsme 0:1.
Ve druhé půli jsme drželi více balón a z rychlého brejku na hranici ofsajdu domácí přidali druhou trefu. Spadla z nás nervozita a zatlačili jsme soupeře, „z tlaku jsme vytěžili snižující branku, o kterou se postaral Václav Nykl“. Obrovskou šanci vyrovnat jsme dostali v závěru, bohužel nařízenou penaltu neproměnil Tomáš Novák.
AFK Slavoj Podolí – Lochkov 2:1 – sobota 5. 6. 2004
SESTAVA: Bláha st. – Hasák, Záhorský, Dolejš, Sahula – Goll, Hozman, Novák, Nykl – Vrba, Kaiser
BRANKA: Nykl

DALŠÍ ZÁPASY: vs. Přední Kopanina B (Slivenec T.) ; vs. Dragoun Břevnov B (Břevnov škvára)