Jdi na obsah Jdi na menu
 

Lochkovský návrat do starých časů - 15. díl

V dalším díle se vraťme o 18 let zpátky. Na start jarní části sezóny 2004/2005.

article preview

Lochkovský návrat do starých časů – 15. díl

Vraťme se zpět o 18 let zpátky. Do sezóny 2004/2005. Lochkov již druhý rok působí v 1.B třídě a své zápasy hraje v azylu na hřišti AFK Slivenec, jelikož v našem areálu probíhá rekonstrukce hrací plochy.

V sobotu 26.3. 2005 Lochkovští fotbalisté hostili družstvo Sparty Košíře na hřišti ve Slivenci.

Jednalo se o první jarní utkání sezóny 2004/2005.

Lochkov se musel potýkat s rozsáhlou marodkou a v průběhu utkání nastaly velmi výrazné komplikace se sestavou. Naši hráči však ukázali pevnou vůli a bojovnost, i s patřičnou dávkou štěstí, dokázali svého soupeře porazit.

Utkání dostala na starost trojice rozhodčích Miloslav Frajdl – Petr Ziegner, Michael Vavroch, delegátem byl pan Zdeněk Krejčí.

 

Pojďte se společně s námi podívat, jak o nás psala redakce webu Pražského fotbalového svazu, která úvodní jarní utkání Sokola Lochkov v sezóně 04/05 navštívila:

Lochkovský lazaret

Úvodní utkání jarní části 1.B třídy sehráli fotbalisté Sokola Lochkov v neúplné sestavě díky větší marodce v mužstvu. Ta jim navíc během zápasu nevídaně narostla.

Již před utkáním si vedoucí domácího mužstva Karel Košař posteskl, že mu chybí pár hráčů kvůli různým chřipkám. Jeho nadsázkou pronesená věta před úvodním hvizdem sudího "Snad dohrajeme v jedenácti" jakoby předznamenala práci pro domácího zdravotníka.

Hostující Sparta Košíře začala utkání aktivně a mohla záhy o osudu utkání rozhodnout. První morová rána přišla do řad domácích v 19., kdy se zranil Luboš Záhorský a musel odstoupit, po půl hodině hry ze stejného důvodu skončil i Josef Kotouč.

A aby nebylo všem chmurám domácích konec, ve 40. musel odstoupit ze zdravotních důvodů Jan Vokřínek. Ani ne v polovině utkání nebylo koho střídat. Obdivuhodně se však Lochkovští s nesnázemi vyrovnali. Nejen, že ofenzívu hostující Sparty (hrající na Sliveneckém hřišti první poločas z kopce dolů) přes řadu jejích šancí přežili, ale ve druhém poločase sami dvakrát udeřili.

Na perně vybojovaném tříbodovém zisku domácímu lazaretu nic neubralo vyloučení Michala Drahoty ani branka hostí v nastaveném čase. Velké vítězství vůle a bojovnosti oslabených domácích borců.

Zdroj: http://stary.fotbalpraha.cz/zpravodajstvi/lochkovsky-lazaret-2575/

 

LOCHKOV – SPARTA KOŠÍŘE 2:1

Sobota 26.3. 2005, 15:00, Slivenec T.

SESTAVA LOCHKOV: Bláha st. – Kotouč (30‘ Hasák), Záhorský (19‘ Novák), Drastich, Drahota – Vecko, Šarboch, Rotsčidl, Vokřínek (40‘ Kaiser) – Nykl, Vrba

TRENÉR: Jaroslav Káninský

ASISTENT TRENÉRA: Jaroslav Kaiser

VEDOUCÍ MUŽSTVA: Karel Košař

 

 

Zdroj: Lochkovský fotbal III./1 25.3.2005, Lochkovský fotbal III./2 15.4.2005

 

 

kk