Lochkovský návrat do starých časů - 3. díl

Se spožděním Vám přinášíme další díl našeho seriálu. Sezóna 2003/2004 pokračuje a Lochkov poprvé prohrál, více níže.

LOCHKOVSKÝ NÁVRAT DO STARÝCH ČASŮ

DÍL 3. - 2. 10. 2003

A jedeme dál přátelé! Ve vydání s tímto datem fotbalisté zvali své příznivce na utkání proti Tempu Praha B. Hrálo se v sobotu 4. 10. 2003 od 16:00 na lochkovské škváře. Trojice rozhodčí přijela ve složení Šikýř, Svoboda, Nechvátal a na utkání dohlížel delegát Hájek.

Lochkov si snažil napravit v utkání s Tempem reputaci, protože po sérii 5 vítězství v řadě přišla první prohra. Jak se to povedlo, to se dozvíte v příštím díle.

Teď se pojďme věnovat utkáním s TJ Praga Praha a SK Modřany.

Lochkov deklasoval Pragu 4:0

Lochkov byl na papíře před utkáním jistě favorit, protože hosté v dosavadním průběhu sezóny získali pouhý 1 bod. Lochkov ale nedopustil žádné překvapení. „Ze začátku zápasu jsme měli mírnější tlak, který vyústil v náš úvodní gól zápasu. Ondřej Mořkovský v individuální akci udělal kličku gólmanovi a kolem dobíhajícího obránce s pomocí tyče skóroval.“ První gól naše borce sklidnil a hráli hru, která jim vyhovovala. „Do poločasu se nám podařilo zvýšit náskok na 2:0. Luboš Záhorský našel z trestného kopu před brankou nekrytého Jana Vokřínka a ten poslal ránu z voleje přesně pod břevno.“ Druhý poločas byl ale koncert lochkovského kapitána a nejlepšího střelce Mirka Vrby. „Nejdříve obešel (Mirek Vrba, pozn. red.) brankáře a do prázdné branky přidal pojistku na 3:0.“ Poté byl v náš prospěch nařízen pokutový kop. „K jeho exekuci se postavil, kdo jiný než Mirek Vrba a s klidem sobě vlastním, upravil na 4:0.“

SESTAVA: Březina – Goll, Záhorský (Kaiser), Drastich – Aubrecht – Hozman (Mrázek), Vokřínek, Novák, Sahula (Hasák) – Vrba, Mořkovský

Skončila vítězná série, Lochkov prohrál v Modřanech 1:2

V sobotu 27. 9. 2003 skončila vítězná série na půdě posledních Modřan. Lochkov měl šance, jenže je spaloval a v 10. minutě přišel trest po rychlém brejku, 0:1 pro domácí. „Vyrovnat se nám podařilo v 18. minutě, kdy domácí brankář nestačil na přesně umístěný přímý kop Mirka Vrby.“ Těsně před poločasem ovšem mohlo být s námi zle, Michal Drahota fauloval v pokutovém území, penalta. „Ale v naší brance stál penaltový mág Radek Bláha, který si s ním v klidu poradil.“ Po poločase ze stejné parkety jsme mohli jít do vedení my. Po faulu na unikajícího Ondřeje Mořkovského neproměnil penaltu Mirek Vrba. Modřany nás zatlačili, vytvářeli si šance a v 84. minutě jednu z nich dostali za záda našeho brankáře. Srovnat se nám už nepodařilo, bohužel ani devátý gól Mirka Vrby v sezóně nestačil na prodloužení série a po 5ti vyhraných zápasech jsme prohráli na horké půdě za řekou Vltavou.

SESTAVA: Bláha R. (85. Březina) – Goll, Záhorský, Drastich (85. Míka) – Drahota – Sahula, Vokřínek, Novák, Mořkovský – Vrba, Nykl