Lochkovský návrat do starých časů - 7. díl.

Lochkovský návrat do starých časů díl 7. – 15. 1. 2004

V prvním vydání nového kalendářního roku, zval náš fotbalový klub, prostřednictvím časopisu Lochkovský fotbal, na úvodní víkend posledního 36. ročníku našeho zimního turnaje, tentokraté s názvem Memoriál Josefa Růžičky.

První kolo mělo program následující:
Sobota 17. 1. 200410:30 ABC Braník – FK Rudná ; 13:00 SK Kostelec u Křížků – FK Radošovice
Neděle 18. 1. 200410:30 Sokol Lochkov – SK Nusle ; 13:00 TJ Krňany – FK Řeporyje

Když jste toto vydání našeho časopisu otevřeli narazili jste na přehled vítězů a tabulku loňského ročníku turnaje – Memoriál Josefa Růžičky 2003:
Výsledky turnaje 2003 a přehled vítězů.

Ročníku 2004 se účastnily tyto týmy:

TJ SOKOL LOCHKOV – 1.B třída skupina A (po podzimu 2. místo)
ABC BRANÍK – 1.B třída skupina B (po podzimu 14. místo)
TJ KRŇANY – Okresní přebor Praha – západ (po podzimu 3. místo)
FK RUDNÁ – 1.B třída – Středočeský kraj (po podzimu 11. místo)
FK RADOŠOVICE – 3. třída Praha – východ (po podzimu 4. místo)
SK NUSLE – 1.B třída skupina A (po podzimu 9. místo)
FK ŘEPORYJE – 1.B třída – skupina A (po podzimu 8. místo)
SK KOSTELEC U KŘÍŽKŮ – Okresní přebor Praha – východ (po podzimu 2. místo)

Rozpis turnaje - Memoriál Josefa Růžičky 2004: Rozpis turnaje - ročník 2004

V časopise je dále rozhovor s vedoucím A mužstva Karlem Košařem, který hovořil o rekonstrukci klubovny, cílech v našem zimním turnaji, cílech pro nový rok a o zimní přípravě našeho A-týmu pod vedením Jaroslava Káninského.

Dále jsou k vidění dvě fotografie z tradičního novoročního fotbálku, žádné informace zde však nejsou uvedeny, ale naopak je tu zpráva z mezinárodního halového turnaje na Zeleném pruhu (10. 1. 2004), kde Lochkov nestačil ve finále na mužstvo Počernic a skončilo tak na druhém místě.

Výsledky turnaje a dvou přátelských zápasů se dozvíte v příštím vydání našeho seriálu.

V tomto díle můžete ještě vidět, jak si Lochkovský A-tým vedl v podzimní části sezóny 2003/2004:
Tabulka a výsledky po podzimní části sez. 03/04