Mladší přípravka

V SEZÓNĚ 2021/2022 NEMÁME PŘIHLÁŠENOU MLADŠÍ PŘÍPRAVKU DO ŽÁDNÉ MISTROVSKÉ SOUTĚŽE. MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - ŠKOLIČKA, TRÉNUJE KAŽDÉ PONDĚLÍ A STŘEDU OD 17:30.

Na přelomu roku 2021 a 2022 se naše nejmladší družstvo účastní Zimní ligy - O pohár starosty Prahy 5, který pořádá FK Motorlet společně s naším klubem.

Začátek zimní přípravy MP

Malá píva: 1.kolo

Lochkov - Kyje 3:5, Lochkov - Třeboradice 5:5

8. 9. 2014 | Rubrika: Mladší přípravka

První část sezóny MP(malá píva)

znak-lochkov.gifV první části sezóny jsme sehráli zápasy proti Chuchli, Ruzyni, Vyšehradu a Stodůlkám(1999 Praha). První dva zápasy jsme hráli se soupeři se kterými jsme na podzim vyhráli, ale tentokrát se nám nedařilo.

12. 5. 2014 | Rubrika: Mladší přípravka

Mladší přípravka: Řeporyje - Lochkov 9:7

balon1.jpgV sobotu jsme hráli proti Řeporyjím, počasí nám moc nepřálo, protože před zápasem a během něj občas pršelo. Naštěstí jsme ve čtvrtek v dešti trénovali, tak nám to nevadilo. I když jsme podali asi nejlepší výkon v této sezoně, přesto jsme nevyhráli. V bráně celý zápas odchytal Honza, který má dobrý postřeh a na lajně to umí. Ještě musí trochu natrénovat vybíhání, protože hodně gólů dostal z protiútoků. V obraně opět výborně zahrál Šimon, jen by měl ještě lépe rozehrát. Jirka vyrážel z obrany do útoku, bojoval a dával góly, ale závary před naší bránou a vysoké míče mu dělaly problémy. V útoku tentokrát dobře napadali Štěpán, Jonáš a Filip. Dostávali se do šancí, ale ještě je potřeba je proměňovat. Od začátku jsme prohrávali, pak jsme se dotáhli na remízu a bojovali o vítězství, ale nakonec jsme o dvě branky prohráli.

Sestava: Růžička - Ševčík J., Kruliš, Hruška - Hustopecký, Laník, Marek, Ševčík Š.

Góly: Ševčík J. 4, Hustopecký 2, Marek

20. 10. 2013 | Rubrika: Mladší přípravka

Mladší přípravka: Lochkov - 1999 5:14

balon1.jpgV sobotu přijel do Lochkova tým Praha 1999, bylo jen trochu divné, že na dresech měli nápis Stodůlky a říkali, že jsou Stodůlky. V názvu měli trochu zmatek, ale fotbal hrát uměli. Tentokrát nám chybělo několik hráčů základní sestavy a tak nás posílili ze starší přípravky Marek a Karel. Díky tomu jsme uhráli celkem přijatelný výsledek, protože i když všichni podali celkem dobrý výkon a statečně bojovali, tak jsme od začátku prohrávali. Tentokrát se moc nedařilo v bráně Davidovi. Porážce by asi nezabránil, ale několi gólů po ne moc prudkých střelách z dálky bylo zbytečných, možná se na něm projevila únava, protože už dopoledne odchytal zápas za starší přípravku. V obraně jsme se nestíhali vracet s rychlými útočníky soupeře a v útoku nás zase dobře bránili. Když jsme si vypracovali pěknou akci, tak jsme měli i smůlu, když naše střely skončily na tyči.

Sestava: Boháč - Košař, Růžička Jan, Kruliš, Růžička Jáchym, Scháněl - Bláha, Hustopecký Filip, Hruška Šimon, Kozák, Hustopecký Petr

Góly: Bláha 4, Růžička Jan

7. 10. 2013 | Rubrika: Mladší přípravka