Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ajax cup Jeneč 14.1.2012

Naše přípravka si v sobotu 14.1.2012 zahrála halový turnaj Ajax cup v Jenči. Turnaje se zúčastnily tyto týmy: Dukla A, Dukla B, Kladno, Roztoky, Suchdol, Střešovice, Bílá Hora a Lochkov.  

V sobotu 14.1.2012 jsme odehráli další halový turnaj v Jenči. Turnaje se zúčastnily tyto týmy: Dukla A, Dukla B, Kladno, Roztoky, Suchdol, Střešovice, Bílá Hora a Lochkov. Naše mužstvo bylo oslabené o několik tradičních hráčů. I tak jsme odehráli slušný turnaj, na kterém jsme obsadili 5. místo. Škoda prvních dvou proher, jinak jsme mohli opět hrát o první místa. V turnaji vynikli oba naši brankáři, jak Adam Škarda tak i premiérově Honzík Menger. Oba se tak po právu stali nejlepšími brankáři turnaje.  

Sestava: Adam Škarda, Jan Menger, Daniel Pinkas, Karel Košař, Marek Bláha, Jan Růžička, Petr Pánek, Karel Pánek, Matěj Mareš, Mikuláš Švéda

 
Výsledky v základní části:
 
Lochkov – Kladno
0:1
Dukla B – Lochkov
3:2
Roztoky – Lochkov
 
0:3
O konečné umístění:
 
Bílá Hora – Lochkov
1:3
Roztoky - Lochkov
0:0 na penalty 1:3
 

Náhledy fotografií ze složky Ajax cup Jeneč 14.1.2012