Mladší přípravka: Lochkov - Ruzyně 6:4

ruzyne.jpgLochkov - Ruzyně 6:4

V sobotu hráli kluci první zápas z dlouhého Lochkovského fotbalového odpoledne. Tentokrát do Lochkova přijelo mužstvo z Ruzyně. Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný a první gól vstřelil po samostatné akci Honza Růžička a výsledek se pak měnil pořád stejně. Většinu zápasu jsme vedli, ale soupeř vždy snížil nebo dokonce vyrovnal. Před poslední čtvrtinou byl stav 4:4 a vypadalo to na velké drama. Ruzyňští ale od začátku měli na střídání jen jednoho hráče, tak jim ke konci musely dojít síly. Důležitý gól na 5:4 si nakonec po pěkném centru Honzy vstřelili sami. V tomto zápase všichni obránci odehráli velmi dobře a Honza Růžička i Jirka Ševčík dokonce dali i góly po samostatných akcích. Z útočníků se prosadil jen Štěpán Ševčík, který zahrál výborně. Dominik i Filip měli hodně šancí, ale žádnou nedokázali proměnit.
Branky: Růžička Jan 4, Ševčík J., Ševčík Š.
Sestava: Boháč, Růžička Jan, Kruliš, Ševčík J., Hruška Š, Vecko, Růžička Jáchym, Hustopecký, Ševčík Š.
Fotogalerii ze zápasu si můžete prohlédnout na: http://www.placirka.cz/fotogalerie-/foto-mp-lochkov-ruzyne-01