Mladší přípravka: Vyšehrad - Lochkov 9:7

chuchle3.jpgVyšehrad - Lochkov 9:7

První zápas na cizím hřišti jsme hráli na umělé trávě na Vyšehradě. Začátek zápasu byl trochu nešťastně, v pátek brzy odpoledne, tak jsme se scházeli na poslední chvíli. Jen tak tak jsme se stačili převléknout a trochu rozcvičit a už se hrálo. Na zápas bylo připraveno 14 hráčů, takže si hlavně ti mladší zahráli jen málo. Po druhé čtvrtině museli David s Jirkou odjet na zápas starších, ale i bez nich jsme zbylé dvě čtvrtiny zvládli dobře. V bráně se vystřídal Dominik s Honzou. Výsledek byl jako na houpačce. Nejdříve jsme celkem dlouho prohrávali o gól, pak jsme se rozjeli a rychle dali čtyři góly, ale soupeř zase vyrovnal a chvilku i vedl, pak jsme zase otočili šňůrou tří gólů, ale nakonec jsme vedení neudrželi a o dva góly prohráli. Je to trochu škoda, protože nám soupeř svými chybami před bránou několik šancí nabídl, ale ty jsme proměnit nedokázali. Nejlépe si svoji práci odvedli starší kluci David, Honza, Jirka a Filip. Z těch mladších už nepřekvapuje kvalitní výkon u Šimona, Štěpána Ševčíka a Jonáše. V útoku tentokrát příjemně překvapil Štěpán Hájek. Dominik dobře bojuje o míč, ale když ho získá trochu mu chybí rychlost. Michal tentokrát trochu zapomněl, co jsme trénovali a občas bránil jejich obránce. Z nejmladších kluků se nejvíce dařilo asi Hynkovi, další kluci hráli většinou první zápas a zvládli to dobře, jen jim chybí síla a zkušenosti v soubojích.

Sestava: Boháč - Růžička Jan, Ševčík J., Hruška, Kruliš, Hasák - Vecko, Hustopecký, Marek, Ševčík Š., Laník, Hájek, Hekrle, Růžička Jáchym
Branky: Růžička Jan 3, Hustopecký 2, Marek , Hájek