Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mladší žáci: Řepy - Lochkov 3:2

K dalšímu utkání naši žáci zavítali na hřiště v Řepích. Ač tréninky naznačovali že chlapci mají chuť se zlepšovat páteční zpráva pro trenéry nebyla radostná. Z utkání se jim omluvilo a nebo taky neomluvilo hned pět hráčů základní sestavy. Proto museli oba trenéři dát hlavu dohromady a zkusit  se sestavou něco udělat. A teď už k zápasu. Na krásné hřiště i když oslabený přijížděli žáci s odhodláním že zde něco udělají. Sice byli překvapeni jak jsou žáci Řep urostlí ,ale do zápasu se pustili s vervou. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a naše obrana odolávala útokům domácích. hlavně hráč s č.9 nám dělal velké starosti. a taky po jedné krásné akci domácí hráč nás potrestal. No ale naši kluci se nevzdali jako minule na Zličíně , začali bagrovat a začali mít i šance. což vyústilo k vyrovnání. do poločasu už se nic vzácného nestalo a tak se šlo do šaten s remízou. V šatně oba dva trenéři chlapce povzbuzovali(hlavně přihrávky) i když oboum se dělali vrásky na čele jak obrana zvládne druhou polovinu. ​​Po přestávce se obraz hry nezměnil šance byly na obou stranách. A bylo to o tom kdo dá gól vyhraje. V tom byli domácí šťastnější a opět hráč s č. 9 skóroval. Naši chlapci opět začali makat ale tento hráč byl k neudržení a skóroval potřetí. To už toho měli obránci plné zuby (odehrály celý zápas). Pak ale přišla vzpruha na naše kopačky. Karel Košař(nejlepší hráč na hřišti) to vzal na sebe a krásnou střelou z dvaceti metrů snížil na rozdíl jedné branky. A opět bylo vidět že toto může povzbudit i když bylo už málo do konce kluci makali na plné obrátky. a z toho vznikl nejeden závar před brankou. A když už se zdálo že je vše ztracené objevil se Patrik před brankou vystřelil brankář jen koukal kam to jde, no ale ke vší smůle to bylo vedle. A to byl konec utkání. Kluci odcházeli zklamaní , že se nepovedl výsledek , myslím si , jak trenéři tak i diváci viděli kvalitní utkání na který se dalo koukat. Bylo vidět, že obě dvě mužstva do toho dali vše.Sestava:  Moučka- Košař, Špírek, Mareš, Goldin, Menger, Michlíček, Vocilka, Marx, Pánek K, Pánek P, Abdulvakkos, Boháč ​

​Goly: Menger​, ​Košař​