Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mž : Lochkov - Čakovice 6:1

balon1.jpgPo nevydařených výsledcích kdy naši žáci buď prohráli nebo v minulém kole remizovali v Nebušicích se trenérům dělaly vrásky na čele. K tomu ještě do našeho mužstva zasáhla buď nemoc, ale taky prázdniny a tak se mužstvo dávalo těžko dohromady

 

Po nevydařených výsledcích kdy naši žáci buď prohráli nebo v minulém kole remizovali v Nebušicích se trenérům dělaly vrásky na čele. K tomu ještě do našeho mužstva zasáhla buď nemoc, ale taky prázdniny a tak se mužstvo dávalo těžko dohromady. Teď už k zápasu. V neděli na nás čekal soupeř z Čakovic byl na tom bodově daleko lépe než naše mužstvo oba trenéři o jejich kvalitách dobře věděli neboť Čakovice se již v Lochkově představili to proti FA Zbura. Jak již jsem avízo val byly problémy se sestavou nakonec na zápas ač překvapivě dorazila většina našich mladíků . Tím oboum trenérům spadl kámen ze srdce a nemuseli využít hráče z přípravky která hrála před námi. Výborný rozhodčí začal zápas přesně v 14:30 a překvapení všech přítomných diváků naši mladíci se pustili do soupeře který se těžko dostával od své branky., asi po pěti minutách to bylo 1:0 kdy Ondra Šimon propálil brankáře. Naši hráči měli velkou radost ale to nebylo vše, trenéři čekali že přijde atak soupeře ale ono nic a tak za dalších 10 minut už to bylo 2:0 kdy opět Ondra dal gól. Po dalších 5 minutách šel důrazně za míčem Vojta Vocilka a bylo to 3:0. Po chvilce rozhodčí pískl v první půlce naposledy a šlo se do kabin.V kabině byla sice dobrá nálada hlavně hráčů ale oba trenéři dostali hráče opět na zem a tvrdě jim připomněli předchozí zápasy a taky to že soupeř se sám neporazí. Nástup do druhé půlky byl trochu jiný než do té první. Soupeř se osměloval čím dál víc a chtěl s zápasem něco udělat. Naši hráči se ale nezalekli a dál tvrdě makali a hnali se za dobrým výsledkem. A taky další radost přišla po nádherné akci se rozběhl Karel Košař a zavěsil po čtvrté. Soupeř se přesto nevzdával a po mnoha ostřelování naši brány dal gól. A rázem dostal chuť hrát, tu mu ale asi za 5 minut zkazil opět Ondra kdy dal pátý gól. Tím bylo o osudu rozhodnuto, ale to nejlepší přišlo. Asi deset minut před koncem utkání udělali Čakovičtí faul, k míči se hrnul Štěpán na zásah z lavičky se k míči postavil Košař a k překvapení všech nakopl balon tak nádherně že skončil v brance. to byla krásná tečka za povedeným zápasem. Naši mladíci šli poděkovat opět výborné tribuně která fandila a vychutnala si naše vítězství

Sestava: Moučka - Košař, Špírek,Ayoub, Příhoda,Šimon, Goldin,Boháč,Peka,Vocilka,Marx, Pánek K. Pánek P, Abdulvakkos.
Goly: Šimon3x . Košař 2x Vocilka