Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mž : Lochkov - FAAZ 2:4

Další utkání našich nadějí čekal v neděli odpoledne soupeř z popředí tabulky a to byl vlastně u nás hostující FAZ. Jak oba trenéři tak i hráči se celý týden tvrdě připravovali na zápas který ukáže jestli se lepšíme nebo jsme na stejné úrovni jako na začátku soutěže. Hostující mužstvo je totiž v popředí tabulky a tak se čekal zase dvojciferný výsledek. Ale opak byl pravdou.

Další utkání našich nadějí čekal v neděli odpoledne soupeř z popředí tabulky a to byl vlastně u nás hostující FAZ. Jak oba trenéři tak i hráči se celý týden tvrdě připravovali na zápas který ukáže jestli se lepšíme nebo jsme na stejné úrovni jako na začátku soutěže. Hostující mužstvo je totiž v popředí tabulky a tak se čekal zase dvojciferný výsledek. Ale opak byl pravdou.
Teď již k zápasu. Před zápasem došla omluvenka od Mikiho , Tonyho (oba nemoc) což mírně zkomplikovalo trenérům ​ sestavu. Naši hráči  byli tvrdě upozorněni s kým mají tu čest . Soupeř přijel jako vždy se skromností jeho vlastní, kdy hráči si váží že můžou hrát na trávě. Zápas začal mírným náporem hostujícího celku (což se dalo čekat) naši mladíci se nenechali  na Lochkovském hřišti začala bitva o to kdo dá první gól. Ten přišel do naší branky asi po patnácti minutách kdy (jako po několikáté) jsme dostali gól na přední tyč. Každý čekal že se naši mladíci položí a bude to tam padat ale to nepřišlo. Kluci se pustili znova do soupeře a hlavně Samba a Šimon  spolu s celou obranou začali makat na plné obrátky a začali přicházet šance. Šimon nádhernou střelou nastřelil tyč a Samba upaloval sám na branku ale štěstíčko nám nepřálo. V tu chvíli přišel ale trest kdy Palaš si dal vlastní gól. Oba trenéři znovu hráče podporovali že se nic neděje ať to zkusí znova. Mnoho sil sice naši hráči ztratili a soupeř zlobil čím dál víc a tak přišel třetí gól. To bylo skoro na konci poločasu a šlo se do kabin. Zde naši mladíci byli sice trochu zaraženi jak z výsledku  tak z toho že se k nim štěstí otočilo zády. Po poradě a upozornění trenérů ať nic nevzdávají že to jen poločas a zkusí s utkáním něco udělat, nastoupili hráči opět odhodláni alespoň dát gól. Rozehrál se druhý poločas ,najednou našich hráčů bylo plné hřiště a soupeř byl trochu zaskočený. Po deseti minutách přišlo to co mělo přijít už v první půlce. Samba svým důrazem zaskočil hostujícího brankáře a bylo to1:3. Hned asi po dalších pěti minutách se uvolnil Štěpán a dal druhý gól. A začala bitva o výsledek. Naši kluci makali a soupeř si nenechal nic líbit. Byly vidět krásné akce na obou stranách a nebýti přehlédnutí sudího kdy se řítil sám Štěpán na branku a hostující branku( brankář zasáhl rukou mimo brankoviště) mohlo to být ještě lepší. Rodili se brankové akce na obou stranách , opět zúřadovalo štěstí pro soupeře a  dal čtvrtý gól, tím bylo o utkání rozhodnuto. Je pravdou, FAZ byl asi o ten krůček lepší ale naši mladíci nezklamali a pokračovali v dobrých výkonech z minulých kol. A tak skončilo poslední domácí utkání našich nadějí. Hráči sice opouštěli hřiště trochu zklamáni, ale opět výborné publiku jim náladu zvedlo ,neměli se zač stydět a k překvapení všech musel soupeř hrát a ukázat své maximum. Za vše bylo uznání soupeřova trenéra který po zápase přišel mezi vedení a uznal, že čekal daleko lehčí zápas. Všichni doufáme , že se na nás štěstí obrátí příští týden v Březiněvsi.

Sestava:  Moučka-Košař,Špírek,Palaš,Mareš,Goldin,Šimon,Peka,Abdulvakkos,Kozohorský,Marx,Příhoda,Vocilka,PánekP,PánekK,Hojahazarov,

Góly:  Šimon. Příhoda.