Áčko: Divočina v Březiněvsi skončila remízou 5:5

brezineves.gifPo domácí výhře nad Kačerovem (3:1) jsme v neděli od 16 hodin hráli v Březiněvsi. Poprvé v sezoně jsme nastoupili proti týmu z TOP 4 a navíc proti tomu nejofenzivnějšímu - průměr cca 4 vstřelené góly na zápas. Už po 15 minutách domácí tuto statistiku z půlky splnili a fanoušci se těšili na debakl, ale my jsme nejeli v neděli odpoledne přes celou Prahu, proto abychom dostali 7 gólu a odjeli jak zpráskaný psi zase zpátky. Celou hitparádu gólů nastartoval 80 - ti metrovým sólem Štěpán Minařík, kdy v chůzi prošel dohromady asi mezi 5 hráči a gólmanovi nedal šanci - 22. minuta - 2:1. Na 2:2 vyrovnal zhruba ve 30.minutě, z bezprostřední blízkosti,  Vojta Zdražil a že do šaten půjdeme ještě spokojenější bylo jasné v 43.minutě, kdy jsme dokonale obrátili vývoj zápasu na 2:3.  Bylo jasné, že do druhé půle půjde Březiněves s cílem obrátit výsledek, o to se staral především hráč s číslem 10 - ztratil minimum balónů, vybojoval několik faulů, vymyslel několik finálovek a navíc nám ještě sám dva góly vstřelil. Náš cíl byl nedostat co nejdéle branku - 49.minuta - 3:3 :)) Od této doby se hrál už opatrnější fotbal, dokud si pro penaltu nedošel v 70. minutě Gery a sám posunul skóre na 3:4. Věděli jsme, že nemůžeme jen 20 minut bránit výsledek, takže se opět hrál otevřenější fotbal, ale bohužel soupeř potvrdil svoji ofenzivní supersílu a v 80.minutě už to bylo 5:4 .. Na tahu byl Lochkov - když v 85.minutě z malého vápna Gery přestřelil, tak musel vyrovnat v 87.minutě René Pivarník, který konečně prolomil střeleckou smůlu, zrovna ve chvíli kdy to Lochkov nejvíce potřeboval !! I když v úplně v posledních minutách ještě byly nějaké šance na obou stranách, divoká přestřelka nakonec skončila remízou 5:5, kterou by před zápasem Lochkov určitě bral - a myslím že i po zápase .. příští víkend doma přivítáme Podolí a budeme bojovat o 5.vítězství v 8.kole B třídy ...

Sestava:  Vokřínek - Vecko , Lencsés , Minařík, Kovačík - Goll , Zdražil, Geryk, Šarboch - Pivarník, Jirka

Střídání : 89´Goll (Vrba), 92´Jirka (Mrázek)

Branky: Minařík, Zdražil, Geryk, Pivarník, Jirka