Áčko dostalo výprask od Zličína

zlicin.gifV sobotu 2.června dopoledne přijel do Lochkova topící se tým zličínského "béčka". Dlouho dopředu bylo jasné, že to bude zápas o 6 bodů. Dlouhodobě se nám proti Zličínu nedaří. Nejen statistiky nám nepřály, navíc ještě Zličín k tomuto záchranářskému duelu přijel posílen o několik hráčů, kteří pravidelně nastupují za zličínské áčko v přeboru. Již od počátku byla znát převaha soupeře. Posílený Zličín o poločase v poklidu vedl 3:0, na počátku druhého poločasu se nám podařilo snížit na 3:1, ale soupeř po chvíli opět odpověděl brankou.... Více uvnitř článku.

Debakl se Zličínem 2:7

zlicin.gifV sobotu dopoledne přijel do Lochkova topící se tým zličínského "béčka" a už dlouho dopředu bylo jasné, že to bude zápas o šest bodů !  Dlouhodobě se nám proti Zličínu nedaří. Nejen statistiky nepřály Lochkovu, navíc ještě Zličín k tomuto záchranářskému duelu přijel posílen o několik hráčů, kteří pravidelně nastupují za zličínské áčko v přeboru. V podstatě to bylo utkání Sokol Lochkov – FC Zličín „A“. Již od počátku utkání se začala projevovat převaha soupeře, veškeré snahy Lochkova byly utnuty po prvním poločase. Posílený Zličín v poklidu vedl 3:0 , Lochkov si nedokázal vypracovat jedinou kloudnou akci a zdálo se, že se bude jen dohrávat. Překvapivě uvolněný Lochkov nastoupil do druhé půle a dokonce se mu povedlo snížit na 1:3, jenže v tu chvíli Zličín opět zapnul motor a gólem odpověděl - 1:4. Bylo dost času a Lochkov znova dokázal snížit na rozdíl 2 branek, ale když jsme hned z další akce Zličína inkasovali, sesypal se už kompletně celý lochkovský tým a na hřišti začala válka, která vyvrcholila v 80.minutě, kdy obdržel červenou kartu Vojta Zdražil a za oplácení jeden z hostujících hráčů. Lochkov doma dostal napráskáno 2-7 a pokud příští týden nevyhraje, může začít hledat v mapách hřiště Miškovic, Čakovic a podobně. Prohra byla zasloužená, Zličín nás přehrál po všech stránkách. Nutno říct, že ROZHODČÍ tento zápas opravdu nezvládl.