Áčko o víkendu opět nebodovalo

repy1.jpg

Sokol Řepy - Sokol Lochkov 2:0

Více uvnitř článku.

repy.gifNedělní dopoledne přineslo zápas dvou ohrožených týmů „ domácí„ Řepy přivítaly Lochkov na umělé trávě na Zličíně. Lochkov lepil sestavu, jak se dalo. Do branky musel Mirek Kocourek, na hřiště několik debutantů v základní sestavě. Lochkov začal defenzivně a snažil se neinkasovat brzo branku. Bohužel realita na hřišti byla jiná. Domácí se hned z prvního závaru dokázali dostat do vedení a nádhernou střelou, které pomohl silný vítr. Řepy pokračovaly v náporu a rychle přidaly i druhou branku. Po dvou inkasovaných gólech se o slovo přihlásil také Lochkov, jenže jeho akce končily hromadou nepřesností a prakticky neohrozily branku domácích. Ve druhém poločase se hra odvíjela ve stejném duchu. Lochkov se bez efektu snažil vysouvat dopředu, ale Řepy využívaly okének v obraně. Paradoxně největší šanci hostům připravil špatným odkopem domácí brankář, ale ani tuto akci jsme nedokázali proměnit a zaslouženě jsme prohráli. Bohužel jsme se touto prohrou dostali do nepříjemných problému a budeme muset ještě bojovat o jistotu záchrany v soutěži.