Áčko porazilo Radotín B 2:0

radotin.jpgLochkov v derby zvítězil !

Ve druhém kole přijel do Lochkova, vždy nepříjemný, Radotín "B". Díky káčku, a dalším různým věcem bývá tento souboj hodně pikantní pro řadu hráčů, především pro Jirku Jaroše, který v Radotíně i hrával.
Že má Bubla velkou chuť ukázal zhruba ve 20.minutě, kdy se položil do centru Milan Kovačík a otevřel skóre zápasu. Lochkov si stejně jako proti Troje vypracoval spoustu šancí, a také s nimi stejně nakládal . V tomto zápase už byla znát rozchytanost Honzy Vokřínka a především v závěru zápasu nás podržel jistými výběhy i zákroky, zejména tím při trestňáku hostí v 86.minutě. Po zhruba roce se na hřišti ukázala i legenda lochkovského fotbalu Tomáš Dvořák :)) a svůj návrat okořenil krásným golem do šibenice, kterým uklidnil všechny domácí fanoušky i spoluhráče - 90.minuta - 2:0 ... Jan Vokřínek vychytal svojí první nulu v kariéře, Tomáš Geryk nedal svojí první penaltu v kariéře a Lochkov zůstává po dvou kolech neporažen a je na krásném 4.místě se 4 body .

Sestava - Vokřínek - Kotouč, Zdražil, Šarboch, Kovačík(63.Dvořák) - Goll, Minařík, Geryk, Jaroš -Pivarník, Jirka