Áčko prohrálo na Kačerově 5:0

kacerov-znak.gifLochkov potupně prohrál na Kačerově !

Na Velikonoční pondělí mělo naše áčko na programu důležité utkání na Kačerově a odvezlo si pěknou nadílku. Prohráli jsme 5:0. Domácí na nás vlétli a především dlouhými balony za obranu a standartkami hodně hrozili. První se ujala zhruba ve 20.minutě,kdy jsme neubránili domácího útočníka a ten nadvakrát překonal Luďka Hozmana v bráně - 1:0. Lochkov se osmělil a začal také trochu útočit. Největší šance měli Václav Jirka a René Pivarník, ale oba si vylámaly zuby na golmanovi. Povzbuzení závěrem první půle jsme vstoupili do druhého poločasu s odhodláním minimálně vyrovnat. Naše ambice, ale opadly hned po pěti minutách. Jak jinak, ze standartky si naběhl na přední tyč jeden z domácích a bylo 2:0. Dál už jsme hráli ve křeči a nedokázali jsme proměnit ani ty nejvyloženější šance a tak soupeř trestal , trestal a ještě jednou trestal - 5:0.Poprvé v sezóně Lochkov nevstřelil gól, poprvé v sezóně jich dostal 5 a v tuto chvíli ztrácíme na vedoucí duo Kačerov - ČZU 3 body...  Hlavy nahoru a příští kolo doma Modřany "B"..
Sestava : Hozman - Kotouč, Lencsés, Zdražil, Šarboch - Goll, Kovačík, Pivarník, Jaroš - Jirka, Vrba