Áčko prohrálo v Lipencích 4:2

Áčko odehrálo v neděli odpoledne mistrovské utkání v Lipencích.

Více uvnitř článku.

lipence1.jpgNedělní odpoledne nasměrovalo lochkovský tým na horkou půdu do Lipenců. Místní celek se umisťoval na podobných příčkách jako Lochkov, ale v této sezóně jeho kádr posílil syn slavného fotbalisty Ivana Haška. Lipence příchod ligového fotbalisty bojujícího se zákeřnou chorobou zvedl a katapultoval je do horních pater tabulky. Zápas začal Lochkov aktivně a Lipence se nedostávaly do hry. Odměnou za aktivitu byla vedoucí branka hostů. Milan Kovačík poslal přesný centr před branku, kam si naběhl Honza Goll a poslal hosty do vedení. Domácí hrozili ze standartních situací a při jedné dokázali míč procedit přes Jirku Zamazala. Vyrovnaný stav nevydržel dlouho. Venca Jirka se dokázal nadvakrát prosadit přes přesilu obránců. Lochkov odcházel do sprch s vedením 2:1. Do druhé půle vstoupili oba soupeři několika šancemi. Bohužel tu lochkovskou Venca Jirka nevyužil a domácí z přímého kopu ano. Vyrovnání nalilo novou krev do žil Lipencům, Lochkov na několik minut vypadl z role a domácí šli do vedení po jasném faulu na Jan Vokřínka. Rozhodčí podlehl tlaku řvoucích lidí stojících u chytrého klandru. Hostům nezbývalo nic jiného než se vrhnout do útoku. Branku se jim vstřelit  nepovedlo. Lipence upravily skóre na 4:2 z rychlého brejku do otevřené obrany.