Áčko remízovalo na Zbraslavi 2:2

zbraslav.gifV neděli 13.května odpoledne zavítalo naše áčko na horkou půdu na Zbraslavi. Po dramatickém závěru utkání jsme si ze Zbraslavi přivezli jeden zlatý bod za remízu 2:2.

Více uvnitř článku.

zbraslav.gifLochkovské áčko v neděli 13.května zavítalo na horkou půdu do Zbraslavi. Do sestavy se vrátil dlouho nezvěstný Tomáš Lencsés, který nahradil zraněného kapitána Mirka Vrbu. Pásku pro tento duel,  tak navlékl Honza Vokřínek. Utkání začalo podobně jako minulé proti Chuchli - První minuta, tentokrát Venca Jirka sám před gólmanem , zahodil a přišel trest. Jediný nebezpečný hráč Zbraslavi prokličkoval asi 3 hráče a střelou k tyči nedal Božkovi šanci. Mezitím Lochkov pokračoval v hitparádě zahozených šancí, ale i přesto stačil do půle s velkým štěstím vyrovnat a zaslouženě. Začátek druhé půle opět podobný jako s Chuchlí, Lochkov měl sérii zhruba 5 rohů , soupeře víceméně tlačil a Zbraslav hrozila pouze z brejku, po jednom z nich se do souboje se zbraslavským útočníkem dostal Honza Rotsčidl, který byl sražen k zemi - pomstít ho přišel Pavel Schneider a na obou stranách se dohrávalo v deseti ! Zdálo se, že by to mohlo Lochkovu vyhovovat, ovšem to by Zbraslav nesměla mít útočníka s číslem 11. Opět obešel dva hráče a tvrdou ranou z 25 metrů, kterou otřel o tyč,  znova nedal našemu brankáři šanci. Lochkov v tu chvíli byl před Zbraslaví o pouhé 3 body a musel dát gól !! Ovšem útok Lochkova byl bezmocný, více než na standartky a rohy se nezmohl. V 93.minutě kopal Lochkov poslední roh zápasu, obrana jako obvykle odvrátila na půli, kde už zůstal jen střídající Tomáš Dvořák. Jeho poslední nákop do vápna prodloužil brankář Jirka Zamazal (!!!) za sebe,tam se objevil Honza Rotsčidl, který trefil pouze tyč, ale naštěstí pohotový Tomáš Geryk doklepl do odkryté klece a lochkovská lavice mohla začít bouřit !!

V příštím kole se Lochkov utká doma s Aritmou "B" a půjde po výhře a po jistotě záchrany.