Áčko se pomalu vzpamatovává ze šoku

stresovice.jpgVeletoče, za které by se nemusel stydět ani akrobatický letec, provázeli v minulých dnech pražský fotbal. Po zápase se Suchdolem jsme oslavovali záchranu v I.B třídě a nyní se vzpamatováváme ze šoku, že budeme pro příští rok hrát II.třídu. Současná situace vznikla poté, co rezerva Bohemians 1905 skončila v divizi A poslední. Vršovický tým již v soutěži dospělých figurovat nebude, přihlásil se do soutěže juniorek, jenže je braný za sestupujícího. Bylo avizováno, že se sestup Bohemians 1905 B z divize sestupu v nižších třídách nedotkne. Psalo se to všude v médiích, i na oficiálním webu Pražského fotbalového svazu. Všude se uvádělo, že z přeboru sestupují pouze 3 týmy, to by pro nás znamenalo, že zůstáváme v B třídě. Vyšlo i několik článků o tom, že Radotín, který byl čtvrtý od konce v přeboru je zachráněn v nejvyšší pražské soutěži, tak jsme byli před posledním kolem v klidu,  že je soutěž zachráněna, šanci nastoupit v posledním mistrovském  utkání dostali i hráči z lavičky. Den po skončení soutěží se začala sestupová pravidla vykládat jiným způsobem a nyní je v šoku nejen Radotín, který si pro příští sezónu zahraje I.A třídu, ale také lochkovské áčko.

Děkujeme všem fanouškům za podporu v letošním ročníku soutěže a doufáme, že nám zachováte přízeň i v dalším ročníku, i když budeme hrát o třídu níž.