Áčko vstoupilo do jarní sezóny vítězně

logo-modrany.gifV sobotu 24.3.2012 naše A mužstvo zahájilo jarní sezónu. Na úvod porazilo Modřany 1:0.

Více uvnitř článku.

Vítězství na horké půdě v Modřanech 1:0

První jarní mistrovský zápas nemohl začít jinde než v Modřanech. Na tomto hřišti se nám vcelku daří, průběh zápasu je vždy stejný a nebylo tomu jinak ani tentokrát. Před zápasem, ale nastaly problémy s horečkou Jirky Zamazala, ale bohužel jiný brankář nebyl a tak musel nastoupit mezi tyče. Jak se ale nakonec ukázalo, stal se i s tímto handicapem strůjcem vítězství Lochkova. Modřany se netají ambicemi postoupit do vyšší třídy a tak hned na začátku na nás spustily kolotoč akcí. Z několika slibných šancí, ale vždy došlo jen k závaru před naší brankou, který vždy Jirka Zamazal s pomocí obrany dokázal vyřešit. Postupem času se hra začala vyrovnávat. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0. Začátek druhé půle se odvíjel podle stejného scénáře. Modřany útočily a Lochkov čekal na svojí šancí. Ta přišla v 70.minutě. Trestný kop Tomaše Geryka skončil na levé tyči, ale pohotový Venca Jirka si hlavou poradil s dorážkou. Náskok mohl pojisti znovu Venca Jirka, ale při úniku byl sražen domácím brankářem mimo pokutové území. Rozhodčí si ale asi zapomněl červenou kartu v šatně. Modřany se snažily výsledek vyrovnat, ale naše hra byla pozorná a skvěle podpořena Jirkou Zamazalem v brance. V 88.minutě však rozhodčí neváhal písknout proti nám přísnou penaltu po ruce Milana Kovačíka. Domácí hráč však Jirku Zamazala v naší brance nepřekonal. Zápas tak skončil po delším nastavení 1:0 pro Lochkov! V tomto zápase musíme lochkovské hráče pochválit za bojovnost. Doufejme, že v příštím zápase potvrdíme 3 body z venkovního utkání. Předvedený výkon proti Modřanům byl skvělou pozvánkou pro naše příznivce.

Branka: 70´ Václav Jirka

Sestava:
Zamazal – Schneider, Vrba, Drahota, Rotsčidl – Jaroš, Zdražil, Geryk, Kovačík – Goll (80´ Havel), Jirka

Připravení na střídání: Nykl, Fojtů

Fotogalerii k zápasu si můžete prohlédnout na stránkách SK Modřany:

Výsledky ostatních zápasů:

Řepy - Troja 0:2 (0:0), Podolí B - Lipence 6:3 (3:2), Suchdol - Chuhle 1:2 (0:2), Střešovice B - Klánovice 2:1 (1:0), Zličín B - Zbraslav B 2:3 (1:1), Radotín B - Aritma B (1:0)