Muži : Lochkov - Olymp 1:2

olymp.gif     Bohužel opět domácí neúspěch.

Poslední zápasy se potýkáme se složením sestavy. Trenér Záhorský musel povolat do sestavy několik veteránů. V minulém zápase to ještě stačilo proti Olympu již ne. V úvodu zápasu jsme ještě stačili a vytvořili si pár šancí. Postupem času se Olymp rozehrál na my nestíhali. První branku jsme inkasovali z hrubé chyby Petra Dubského. A mohly jsme inkasovat i další. Ve druhé půli soupeř přidal další branku. Nám se podařilo zvýšit tlak a vytěžili jsme z něj snížení po brance Honzy Golla. Tlak jsme i nadále stupňovali, ale naše bezzubá snaha vyšla na prázdno. Olymp byl soupeř, se kterým se dalo bodovat. Jenže když na zápas přijde pouze 11 převážně starších kluků (za což jim patří velký dík) tak na body prostě nedosáhneme. Proto záleží pouze na nás, jak se k tomu postavíme. Pokud se zlepší účast na zápasech, můžeme porazit prakticky kohokoliv, pokud budeme sestavu lepit jak se dá a nebude nikdo na střídání není moc šancí na body.

Branky : Goll

Sestava : Kocourek - Dubský - Drahota - Basovníček - Hasák - Hustopecký - Goll - Pivarník - Aubrecht - Suchánek - Černý