Muži : Lochkov - Slivenec 4:1

Krásné sobotní odpoledne přineslo klasické derby Slivenec –Lochkov. Zápas se hrál na velmi dobré trávě ve Slivenci, domácí hostitelé připravili pažit na výbornou. Do Lochkovské sestavy se vrátili po zranění Koty s H.Plešmírem, Štěpán Minařík a Vrbič. Obrana mohla hrát opět v klasické sestavě. Na úvod zápasu zahrozili domácí a nastřelili i tyč. Pak se rozjela lochkovská mašina. Po několika náznacích se dostal na střed pole Honza Goll a vystřelil levačkou, pěkná střela překvapila nejen domácího brankáře ale i střelce. Vedení napumpovalo energii na kopačky hostům. Další pěknou akci zakončil brankou z otočky Pepa Suchánek. Následující minuty patřili Renému Pivarníkovi. Nejdříve nádhernou střelou zvýšil na 3:0 a několik minut poté další utěšenou ranou na 4:0. Do kabin odcházel Lochkov velmi spokojený. Ve druhém poločase tempo hry upadlo. Zápas se odehrával ve středu pole, šance si oba týmy moc nevytvářeli. Zhruba 20.minut před koncem museli střídat oba marodi Koty z H.Plešmídem. Štěpán Minařík se musel zasunout na stopera, do hry se vrátil po roce Jirka Vecko. Změny v rozestavení nám bohužel otevřeli střed obrany. Toho domácí okamžitě využili snížením. Po vstřelené brance se hra přelévala nahoru dolu, ale ani jeden z týmů již nedokázal skórovat i díky perfektním zákrokům Mirka Kocourka. Po delší době jsme podali velmi dobrý výkon, který nás těšil ještě dlouho do noci. Lochkováci derby je naše !

Branky : 2xPivarník, Goll, Suchánek

Sestava : Kocourek - Goll - Kotouč(Aubrecht) - Černý - Plešmíd(Vecko) - Hustopecký - Minařík - Pivarník - Dubský - Vrba(Basovníček) - Suchánek