Muži : Lochkov -Řeporyje B 0:5

Lochkov -Řeporyje B 0:5

Sestava: Kocourek - Goll - Drahota - Šmíd - Hynek - Hustopecký - Hasák - Minařík - Nováček - Vrba(Štípl) - Pivarník

Druhé vystoupení se týmu můžu vůbec nevydařilo. Díky několika absencím jsme museli improvizovat se sestavou a tak musel nastoupit i zraněný Mirek Vrba. Terén hřiště připomínal spíš louku což vyhovovalo domácím. Po úvodním náporu Řeporyj jsme se začali osmělovat, ale z první vážnější akce inkasovali. Při snaze o vyrovnání jsme inkasovali z brejku podruhé. Až druhá branka nás probudila a soupeře jsme zatlačili. Náš tlak bohužel vyústil v jednu zahozenou šanci Honzy Nováčka, dvou tyčkách od obou útočníků. Těsně před poločasovou přestávkou byl faulován Pivarník, nepřesný rozhodčí nechal plynou hru dál a soupeř vstřelil třetí branku. Nastalou situaci neunesl Venca Šmíd, jenž obdržel druhou žlutou kartu a musel pod sprchy. Ve druhé půli i v deseti lidech jsme domácím zatápěli, ale v zápase nám branka nebyl souzená. Zato domácí do čeho kopli to spadlo do branky. A když Pivarník přidal svou druhou tyč v zápase a Honza Goll zahodil 100% šanci bylo jasné že už ze zápasem nejsme schopní nic udělat.