Lochkov - Čechie Smíchov 10:1

Lochkov se uvedl do sezóny gólovými hody.

article preview

V sobotu jsme byli svědky dlouho neviděného vítězství našeho A-týmu.

Kanonádu na lochkovských hradbách zahájil ve 13. minutě Tomáš Buček. Ve 20. minutě se zapsal do listiny střelců Ondřej Vrabec a poločasové vedení 3:0 zajistil ve 40. minutě Jiří Jaroš.

Ve druhém poločase se gólostroj rozjel ve 48. minutě přesně pálil opět Ondřej Vrabec. Další dva úspěchy přidal ve 49. a 63. minutě Tomáš Buček. Za dvě minuty se trefil i Martin Dukát. Osmou branku přidal dorostenec Ondřej Šimon. V 79. minutě střílel ostrými Tomáš Buček a tentýž hráč přidal svůj pátý gól, když v 90. minutě pečetil na konečných 10:1.

Děkujeme divákům za bouřlivou atmosféru, kteří potleskem vyprovodili i hostující tým, který se až do poslední minuty snažil hrát.

Jedinou pihou na kráse je zranění ramene našeho brankáře Josefa Vrabce, který v 63. minutě musel odstoupit, doufejme, že se brzy uzdraví a bude opět moci hájit naší branku.

SESTAVA: J. Vrabec (63. Košař) - Basovníček (54. Dukát), Černý, Vecko, Novák - Peka, Šilhan (56. Šimon), O. Vrabec, Merta - Buček, Jaroš (C) (65. Suchánek)

BRANKY: 5x Buček, 2x O. Vrabec, 1x Jaroš, 1x Dukát, 1x Šimon

ŽK: Suchánek, Šimon

PŘÍŠTÍ KOLO: Neděle 30.8. 17:00 Bílá Hora - Lochkov, hřiště Bílá Hora UMT.