Muži: Bílá Hora - Lochkov 8:1

Lochkov zažil děsnou neděli.

LOCHKOV VE DRUHÉM KOLE UTRPĚL TĚŽKÉ K.O.

V neděli 22.8. jsme zajížděli na půdu Sokola Bílá Hora. Se soupeřem se nám dlouhodobě nedaří, a tak jsme rozhodně nebyli favorit. Tyto prognózy se bohužel opravdu potvrdily. Zápas plný chyb z naší strany skončil naprosto katastrofálně – prohrou 8:1 L.

Za zmínku stojí pouze náš jediný gól, Tomáš Buček vymetl parádní šibenici, střelou k přední tyči, gólman neměl absolutně žádnou šanci.

Nedá se nic, z blamáže je potřeba se oklepat a směřovat k zápasu s Modřany, ten nás čeká v Lochkově, tuto sobotu od 17:00.

Děkujeme početné skupině našich fanoušků, že nás přijeli podpořit.

SLOVO TRENÉRA: Bohužel zápas dopadl debaklem. Ukazuje se že bez tří, čtyř opor z minulé sezóny nejsme schopni těmto soupeřům konkurovat. To však výsledek, a hlavně výkon neomlouvá. Dá se prohrát i se ctí!!!! Jediná odpověď je kvalitně potrénovat a v sobotu to odmakat. Pořád si myslím, že jsme schopni hrát klidný střed tabulky.

- trenér Mirek Vrba

BÍLÁ HORA – LOCHKOV 8:1

SESTAVA: Vrabec – Černý, Šveda, Vecko (C), Hrabák (32‘ Basovníček) – J. Peka (71' Jaroš), Šilhan, Dukát (84‘ T. Peka), Merta (56‘ Košař) – Šimon (32‘ Goll), Buček

BRANKA: 67' Buček

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ: Lochkov – Modřany “B“, sobota 28.8. 2021, 17:00, Lochkov T.