Muži: Kačerov 1:0 Lochkov

První přátelské utkání naši muži těsně prohráli.

První zápas lochkovských mužů na Kačerově bohužel dopadl vítězstvím domácích. Hrálo se pohledné utkání, ve kterém nechyběly dobré příležitosti ke skórování. V prvním poločase nejprve domácí zahrozili, ale náš brankář si se situací poradil, vážnější přímé ohrožení si domácí v prvním poločase nevypracovali. Stejně tak i my jsme nastřelili pouze tyčku a pak žádnou slibnější šanci nevypracovali. V druhém poločase se nebezpečnějšími stali hráči Kačerova, měli více šancí, nastřelili tyčku a bohužel dali rozhodující branku. Obě mužstva, ale předváděla pohledné kombinace a rychlé výměny balónu, obě obrany bránily dobře a těžko se útočníkům procházelo. Byť Lochkov prohrál, rozhodně se nemusí stydět za svůj výkon a především toto utkání splnilo svou roli v zimním přípravě, dostat se do zápasového tempa s těžšími soupeři.