Muži: Lipence B - Lochkov 5:0

Lochkov "za kopcem" v Lipencích prohrál ostudně 5:0.

LOCHKOV NENAVÁZAL NA KOŠÍŘE A OSTUDNĚ PROHRÁL NA PŮDĚ LIPENCŮ 5:0!

SLOVO TRENÉRA: Ani se mi to nechce hodnotit. Soupeř byl sice hodně posílen z áčka, ale náš výkon byl doslova katastrofální. Jak se říká…..sfoukli nás jak svíčku. Rozdíl v kvalitě byl obrovský, a to jsme byli skoro kompletní, bylo mi z toho až smutno. V poločase jsme třikrát střídali, přišlo trochu zlepšení a bojovnosti, ale i tak sme neměli nárok. Gól by jsme nedali ani do rána, ani Buči s Dukim neměli svůj den. Hrajeme naivně a hodně nás sráží obrovské hrubky jak hráčů, tak gólmanů. Většinu gólů dáme soupeřům doslova zadarmo. V sobotu nás čekají Nebušice, budeme se snažit hráče zvednout. Sám jsem zvědavý, jak k tomu hráči po tomhle výsledku přistoupí. Doufám že se ukáže že jsme parta a tenhle výsledek napravíme.

Trenér Mirek Vrba

SOKOL LIPENCE B – SOKOL LOCHKOV

SOUPISKA: Vrabec – Merta (69‘ T. Peka), Černý, Šveda, Basovníček – Goll (46‘ Hrabák), Šilhan (46‘ Sobotka), Jaroš (77‘ Šimon), J. Peka (46‘ Cyprián) – Buček, Dukát

BRANKY: nikdo

ŽK: nikdo

ČK: nikdo

PŘÍŠTÍ ZÁPAS: Sobota 7.5. 2022, 17:00, Lochkov – Nebušice B, Lochkov T.