Muži: Lochkov - Čechie Smíchov 0:2

Lochkov podlehl v prvním jarním domácím střetnutí druhé Čechii.

LOCHKOVSKÝ A-TÝM SE PŘEDSTAVIL NA JAŘE POPRVÉ DOMA A PODLEHL DRUHÉMU TÝMU TABULKY ČECHII SMÍCHOV

SLOVO TRENÉRA: Díky našim správcům se zápas hrál na velmi dobře připraveném hřišti, a to i přes velmi brzký začátek soutěží. Těžký terén vyhovoval spíš nám a v první půli jsme díky bojovnosti dokázali držet s Čechií krok.

O poločase jsem kluky několikrát upozorňoval, že musíme chytit začátek a hlavně držet nulu.

Bohužel přišel rychlý a hlavně laciný gól a zápas vlastně rozhodl. Velmi kvalitní defenziva Čechie si to pak už ohlídala.

Asi zasloužená prohra s kvalitním a chytře hrajícím soupeřem. Dva nejtěžší soupeře máme za sebou a teď už musíme začít bodovat.

Jedeme do Modřan, kde se nám moc nedaří, takže doufám že to prolomíme.

Trenér Miroslav Vrba

SOKOL LOCHKOV – SK ČECHIE SMÍCHOV

SESTAVA LOCHKOV: Wittman – Mašek, Suchánek (60‘ Scháněl), Šveda, Basovníček – Merta (82‘ T. Peka), Šalamon (82‘ Schiesser), Hrabák (66‘ Tsouassa) J. Peka – Goll (C) (66‘ Šimon), Růžička

BRANKY: nikdo

ŽK: 34‘ Basovníček, 56‘ Suchánek

ČK:

PŘÍŠTÍ ZÁPAS: Modřany B – Lochkov, neděle 2.4. 2023, 14:00, Modřany T.