Muži: Lochkov - Cholupice B 2:3

Náš A-tým je stále bez výhry a jen o skóre na předposledním místě.

LOCHKOV ZASE PROHRÁL, NESTAČIL NA CHOLUPICE B.

Lochkovští fotbalisté jsou zase tam kde vloni. Tentokrát však dříve, než v minulé sezóně. Opět náš A-tým líže pásmo sestupu a to tak, že hodně.

Před zápasem s Cholupicemi pod námi byly 3 mužstva. Slivenec s jedním bodem o skóre na 10. místě, právě Cholupice na 11. a Lipence poslední. Lipence s Cholupicemi navíc dosud neudělaly ani bod.

Po uplynulém kole je však všechno jinak. Slivenec dokázal jako první tým sezóny obrat o body Čechii Smíchov a odskočil nám o jeden bod, Lipence dokázaly ve druhé nastavené minutě druhého poločasu vydolovat bod za remízu s Točnou a nakonec Cholupice dokázaly vyhrát na našem hřišti.

Náš tým se tak propadl až na 11. příčku a nad posledními Lipencemi jsme jen díky lepšímu skóre.

V nedělním utkání se Cholupice dokázaly dostat třikrát do vedení, našemu mužstvu se podařilo dorovnat stav pouze dvakrát a byla z toho tedy prohra 2:3.

V následujícím zápase v sobotu hostíme aktuálně poslední Lipence, pokud prohrajeme, na poslední příčku se stěhuje naše mužstvo.

SLOVO TRENÉRA: Z našeho výkonu je mi smutno. Musíme si přiznat, že nám chybí kvalita. Kluci hrají na maximum, makají, ale stejně to nestačí. Přísnější měřítko snesou tak tři hráči a to je zoufale málo. Soutěž ale pokračuje, v týdnu máknem na tréninku a v sobotu to znovu zkusíme.