Jdi na obsah Jdi na menu

Muži: Lochkov - Nebušice B

Lochkov, bohužel, opět prohrál.

article preview

LOCHKOV NENAVÁZAL NA VÝKON DRUHÉHO Z DRUHÉHO POLOČASU V LIPENCÍCH A PROHRÁL KLÍČOVÉ UTKÁNÍ O ZÁCHRANU

Lochkovští fotbalisté nedokázali v klíčovém utkání v boji o záchranu a poslední příčce je vzdálen jen 2 body.

Lochkov se, zejména v prvním poločase, neprezentoval úplně špatnou hrou, nicméně o výsledcích zápasů rozhodují naše individuální chyby. Hosté stříleli stejné branky. Přišla chyba a hostující Lipnický šel do brejku. Šňůru mu překazil Ječný, který v 81. minutě zatloukl do lochkovské potápějící se rakve pátý hřebíček.

Po poločase to ale vypadalo, že Lochkov má naději na body. V první nastavené minutě úvodního poločasu snížil na 1:2 Goll a vypadalo to, že se o vítězství ještě popereme. Opak byl pravdou, v naší síti skončil ještě třikrát a my jsme dokázali skórovat pouze jedenkrát.

Navíc v sobotu zajíždíme k derby do Slivence, do kterého vstupujeme jako outsider a bodový zisk by se dal považovat za zázrak a překvapení.

SOKOL LOCHKOV – FC NEBUŠICE B 2:5 (1:2)

SESTAVA LOCHKOV: Wittman – Šveda, Basovníček, Hájek, Hasák – Merta (46’Tsouassa), Růžička, Hrabák (74‘ Schiesser) J. Peka (65‘ Cyprián) – Goll (C) (74‘ T. Peka), Marek (65‘ Tošev)

BRANKY: 45+1‘ Goll, 90‘ Růžička

ŽK: 41‘ Basovníček, 53‘ Hrabák, 65‘ Goll

ČK: nikdo

PŘÍŠTÍ ZÁPAS: Slivenec B – Lochkov, sobota 6.5. 2023, 17:00, Slivenec T.