Muži: Lochkov - Vysoký Újezd 7:2

I když soupeř hrál celý zápas v početním oslabení, tak hrál dobře, děkujeme za zápas.

Lochkov odehrál první přátelské utkání na domácím hřišti s úspěšným koncem!

Prvních 20 minut byl opravdu pěkný fotbal, zápas měl náboj a byla to jízda, pak už ale začalo hrát hlavní roli početní oslabení hostí a poločas jsme dovedli do úspěšného konce a vedli jsme 3:1.

O poločasové přestávce jsme se až my všichni hráči dozvěděli od trenéra Vrby, že hráčů soupeře je 10, protože si toho nikdo nevšiml :). Takže úkol byl jasný, vstřelit tři branky a neinkasovat.

Druhý poločas se hrál více v naší režii ale i nám začínalo některým ubývat fyzických sil. Hosté se dostali dokonce do dvojitého oslabení, protože se jim zranil brankář, jemuž přejeme brzké uzdravení a zápas jsme dovedli do výsledku 7:2.

Tento výsledek rozhodně neodpovídá kvalitě včerejšího soupeře z okresu Beroun a stal se trochu nespravedlivým.

Dobře se uvedla posila Ondřej Vrabec na pozici ofenzivního záložníka.