Muži: Lochkov - Zlíchov A 2:6

V utkání s týmem hrajícím o 2 třídy výš se nenarodilo žádné překvapení. Docela dobrý dojem udělaly posily.

Začátek utkání nám ukázal, jak bude probíhat celé utkání. Soupeř na nás vletěl a naše fyzické síly držely jen tak tak. Měli jsme ale příležitost k otevření skóre, kterou Pepa Suchánek, bohužel nevyužil. Pak ale začal Zlíchov mohutně tlačit. Naše špatná souhra a špatné přebírání hráčů nám ubíralo hodně sil a soupeř nás uběhal a i přehrál, co se do kombinace týče. Suma sumárum, první poločas jsme prohráli 4:0.

Do druhého poločasu poslal trenér Mirek Vrba do hry všechny 4 náhradníky a hlavně vzadu to bylo znát, když zkušený Honza Vokřínek začal organizovat celou naší defenzívu. Soupeř asi polevil a pustil nás do několika breaků. Dva z nich využili Pepa Suchánek a Venca Jirka. V naší síti skončily branky dvě, když po ofsajdu vystřelil hráč Zlíchova a balón propadl smolně do branky a z penalty, která se nejspíše pískat neměla.

Zlíchov - Lochkov 6:2