Muži: Lochkov - Zlíchov B 6:3

Muži jasně ovládli druhý přátelský zápas, škoda jen polevení v závěru zápasu. Potěšil ale hattrick dorostence Samby Goldina.

K druhému přátelskému utkání jsme se rozjeli na Barrandov, kde nás čekala rezerva A-týmu, se kterým jsme se setkali o dva týdny dříve, B-tým Zlíchova. Výsledek může napovídat, že to bylo jednoduché utkání, jenže opak je pravdou, Zlíchov nebyl vůbec nijak lehký a podcenit ho kvůli tomu, že hraje 3. třídu nebylo možné. Zaskakující brankář Karel Košař měl dost práce a několikrát za něj zaskočili i spoluhráči, i tak jsme po poločasovém vedení 4:0 dovedli zápas do vítězného konce.

Teď už áčko čeká tréninkové utkání společně dorostem a starou gardou v sobotu od 16:00 na trávě v Lochkově a pak bude za 2 týdny následovat začátek mistrovských zápasů.

SESTAVA: Košař - Basovníček, Černý, Eder (45.Buček), Hrabák (45. Novák) - Merta, Jaroš (45. Cyprián), Šilhan, Peka (45. Kavan) - Dubský, Goldin (45. Jirka)

BRANKY: Goldin 3x, Dubský 1x, Kavan 1x, Jirka 1x