Muži: Modřany B - Lochkov 4:1

Náš A-tým na jaře stále nevyhrál.

LOCHKOV PROHRÁL NA NEOBLÍBENÉ PŮDĚ TRADIČNÍHO SOUPEŘE 1:4

SLOVO TRENÉRA: Zasloužená prohra s rezervou Modřan. Modřany v zimě posílily z "A" mužstva a hrají krásný fotbal. Neviděl jsem u nich slabé místo v sestavě a individuálně nám minimálně čtyři hráči dělali ohromné problémy.

Mým klukům nemůžu skoro nic vytknout, hráli na hranici svých možností, ale stejně to bohužel nestačí. Pro náš úzký a mladý kádr jsou tyto zápasy s rezervami velmi těžké.

I tak jsme mohli s trochou štěstí sahat po bodu, Růža zápas po nádherném sólu zdramatizoval, ale nakonec domácí díky individuální kvalitě zápas překlopili na svojí stranu.

Teď nás čekají rozhodující zápasy sezóny, bohužel také velikonoční svátky, díky kterým už se mi kupí omluvenky :-(.

Přijďte nás v sobotu podpořit,budem to potřebovat.

Trenér Miroslav Vrba

SK MODŘANY B – SOKOL LOCHKOV

SESTAVA LOCHKOV: Wittman – Šveda, Basovníček, Hájek, Cyprián (60‘ Schiesser) – Goll (C) (60‘ Tošev), Hasák, Šalamon, J. Peka – Suchánek (86‘ T. Peka), Růžička

BRANKY: 54‘ Růžička

ŽK: 53‘ Suchánek

ČK: nikdo

PŘÍŠTÍ ZÁPAS: Lochkov – Točná, sobota 10.4.2023, 16:30, Lochkov T.