Muži: Pozvánka na duel v Lipencích

Lochkov v sobotu zajíždí do Lipenců.

PŘEDZÁPASOVÉ PREVIEW –

SOKOL LIPENCE B vs. SOKOL LOCHKOV

Sobotní odpoledne Lochkov nebude mít dalekou cestu. Dá se říci, že sjedeme z kopce dolů a jsme na hřišti soupeře.

Sobotní odpoledne na hřišti v Lipencích má totiž jasně daný program. Tamní rezervní tým hostí lochkovské fotbalisty v tradičním souboji.

Na horkou půdu do Lipenců nezajíždí Lochkov v ideálním rozpoložení. Prohra v dvou klíčových soubojích s Točnou a Košířemi nasměrovala naše hráče do bojů o záchranu, při kterém se počítá každý bod.

Na půdě našeho soupeře se nám však dlouhodobě nedaří. Za posledních 7 let jsme v Lipencích vyhráli pouze dvakrát, z toho jednou kontumačně.

Na podzim jsme si s naším soupeřem poradili, překvapivě lehce a zvítězili jsme 6:1. V posledním našem vystoupení v Lipencích jsme na jaře 2022 dostali pověstného bůra.

Lipence se nachází v tuto chvíli přesně ve středu tabulky, se ziskem 22 bodů. Naše bodová ztráta na Lipence tedy činí 6 bodů.

V jarní části Lipence získaly 4 body za domácí výhru proti Modřanům 4:1 a za remízu 1:1 na Točné. S prvním trojlístkem Dukla, Čechie Smíchov, Zbraslav náš sobotní hostitel padl.

Nejlepším střelcem Lipenců je pak se šesti brankami pětatřicetiletý Yoni Girardey, který za 7 utkání odehrál 626 minut. Tento hráč střídavě nastupuje za A-tým Lipenců (1.B třída), což je však praxe stejná jako u několika dalších hráčů. Pravděpodobně se Lipence potýkají s nedostatkem hráčů na dvě mužstva.

Zajímavý je i poměr trestů. Naše družstvo obdrželo dohromady 35 žlutých karet, což je nejvíce v soutěži. Lipence si drží prvenství v počtu červených karet. V průběhu soutěže byli touto kartou trestáni již jejich 4 hráči.

Lochkovské nečeká jednoduchý úkol. Ideálně přivézt nějaké body z půdy našeho tradičního soupeře, ale hráči rozhodně budou bojovat a potřebují Vaší podporu.

Proto Vám můžeme nabídnout ideální program na sobotní odpoledne. Meteorologové, zatím, hlásí teploty okolo 17 – 19 °C, takže ideální fotbalové počasí. Na hřišti soupeře příjemná hospůdka, dobré pivo (i limo), klobáska. Co více si přát?

Hřiště Lipenců je automobilem z Lochkova vzdálené 15 minut a lze se tam pohodlně dopravit na kole.

Zároveň z Lochkova odjíždí autobus v 16:10. Ovšem je potřeba přestoupit v Radotíně a na Zbraslavi, jelikož náš klub zatím nemá klubový autobus a Dopravní podnik nezavedl přímou linku z Lochkova do Lipenců :-).

Těšíme se na Vás!

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

2015 Lochkov – Lipence B 4:5

2016 Lipence B – Lochkov 0:3 (kontumačně)

2016 Lochkov – Lipence B 3:0

2017 Lipence B – Lochkov 1:2

2017 Lochkov – Lipence 2:3

2018 Lipence B – Lochkov 2:1

2018 Lochkov – Lipence B 4:3

2019 Lipence B – Lochkov 5:3

2019 Lochkov – Lipence B 5:0

2021 Lochkov – Lipence B 7:2

2022 Lipence B – Lochkov 5:0

2022 Lochkov – Lipence B 6:1

TJ SOKOL LIPENCE z.s.

Adresa: K Průhonu 379, 155 31  Praha 5 – Lipence

Předseda klubu: Jiří Pavlíček

Rok založení: 1919

Trenéři: Jaroslav Kábele, Vladimír Halgaš

SOUPISKA:

TJ SOKOL LIPENCE B – TJ SOKOL LOCHKOV

Sobota 22.4. 2023, 17:00, Lipence T.

Rozhodčí: Miroslav Kotek

Delegát: